Zamanda Kıvrılma izle | A Wrinkle In Time 2018 Full HD Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
240 Görüntülenme
Zamanda Kıvrılma izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir fantastik, bilim kurgu filmidir. Yönetmen kolduğunda Ava DuVernay'ın oturduğu yapım 20 Nisan 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Oldukça kaliteli olan oyuncu kadrosunda Storm Reid, Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine gibi yıldız isimler bulunmaktadır. Ülkemizde daha vizyona girmemiş olan yapımın hikayesi 103 dakika sürmektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Zamanda Kıvrılma filmi konusu, astrofizikçi bir bilim adamı olan Alexander Murry, zaman ve boyutlarla ilgili bir çalışma yaptığı sırada gizemli olarak ortadan kaybolur. Herke sonun öldüğüne inansada karısı ve kızı onun boyut değiştirdiğine inanmaktadır. Bu sırada 3 tuhaf kadınla tanışan ikili onlarında kocasının ölmediğine inandığını anlamıştır. Meg, Charles ve Meg'in arkadaşı hayallerine sığmayacak kadar büyük bir yolculuğa çıkacak ve bu yolculuk sırasında karanlık güçlerle savaşıp babasını bulmaya çalışacaktır.

  Zamanda Kıvrılma Filmi

  Film Madeleine L'Engle'nin 1962 yılında yazdığı aynı isimli kitaptan beyazperdeye uyarlanmıştır. Bilim kurgu romanlarının klasiklerinden olan bu başyapıt James Whitaker ve Catherine Hand ikilisi tarafından yapımı üstlenilmiş ve beyazperdeye aktarılmaya hazır hale getirilmiştir. 20 Nisan tarihinde vizyonlarda olacak bu yapımın oyuncu kadrosu da kaynak alınan roman kadar kaliteli gözüküyor.

  zamanda kıvrılma

  Zamanda Kıvrılma Oyuncuları

  Film kadrosunda Acemi Prenses, Şansa bak ve özelliklede Star Trek denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Chris Pine yer almaktadır. Ayrıca Prenses ve Kurbağa animasyonu ile adından söz ettirmiş bir isim olan Oprah Winfrey'in de kadroda bulunması filmin kalitesini yükseltecektir. Kaliteli filmlerin oldukça azalmaya başladığı ve sektörün Hero dediğimiz süper kahraman filmlerinin eline düştüğü bu dönemlerde bu tarz kaliteli filmleri vizyonlarda görmek gerçekten izleyiciler açısından çok önemli hale gelmiş durumda.

  Oldukça fazla beklenen yapımlar arasında yer alan Zamanda Kıvrılma filmi senaryosunda barındırdığı kara delikler, çoklu boyutlar ve uzay zaman kavramları ile birlikte gök bilimine meraklı kişiler için çok heycan verici bir bilim kurgu yapımı olma özelliği taşıyor. Zamanda Kıvrılma filmini izlerken Narnia Günlükleri yapımını hatırlayabilirsiniz. Filmin genel olarak yapısı ve işleyişi o şekilde ilerliyor ve başrolde çocuk oyuncuların bulunması filmi bir tık daha eğlenceli hale getiriyor.

  Zamanda Kıvrılma filmi yorumlarına bakacak olursak, dünyada gösterime girmiş ve ülkemizde 20 Nisan'da gösterime girecek bir filmdir. İzleyenlerin genel olarak beğendiği ve sürükleyici bir hikayeye sahip olduğu belirtilen yapım ülkemiz seyirci kitlesi tarafından oldukça merakla bekleniyor.

  Film hakkındaki yorumlarınızı sizlerde web sitemiz üzerinden yayınlayabilirsiniz. Yorumlarınız filmi daha sonra izleyecek olan seyircilerimize fikir vermek adına önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Zamanda Kıvrılma

  Resimler

  "Zamanda Kıvrılma izle | A Wrinkle In Time 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.