Yol Arkadaşım Filmi izle | Yol Arkadaşım Sinema Filmi 2017
2.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.3 /10 (4)
6.3 IMDB Puanı9,887 Görüntülenme
Yol arkadaşım filmi 2017 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Yol arkadaşım filmi< yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturmaktadır. Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay gibi yerli yıldız oyuncular yer almaktadır. Film 100 dakika süren hikayesini İbrahim Büyükak kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Yol Arkadaşım konusu işinde ve hayatında zor günler geçiren ilaç mümessili Onur'un işleri ters gitmektedir. Onur sevgilisinin ailesi ile tanışabilmek için bir an önce yanına gitmesi gerekmektedir. Ayrıca ordan geri dönüp işini geri kazanmalıdır. Fakat bunları yaparken yanına bir uygulama yardımı ile yolcu alır. Yol arkadaşı olarak yanına aldığı Şeref, Onur'un başına hiç olmadık belalar açarak onun yapması gereken şeyleri engellemektedir. Ayrıca bu yolculuk sırasında arabasına aldığı Bahar ise Onur'un bu yolculuğunu unutulmaz kılacaktır.

  Yol Arkadaşım Full izle

  Yol arkadaşım film izle yapımı 2017 yılı BKm yapımı bir filmdir. durum böyle olunca film içinde ağırlıklı olarak BKM oyuncularını görebiliyoruz. Türk sinemasının gerilemeye başladığı bu dönemde ortaya çıkan filmler standart diye tabir edebileceğimiz bir düzlemde ilerlemekteler. Komedi filmleride olsa korku filmleride olsa o standartlığın içerisinde izleyiciye farklı birşey sunamıyorlar malesef. BKM ise bu düzlem içerisinde sürekli ataklar yaparak izleyicinin nabzını tutmaya çalışıyor. Fakat bunu çoğu filmde başarabilmiş değil malesef. Şu dönemde filmlere kazanç gözüyle bakan insanlar yüzünden Türk sineması sanat anlayışı çok değişmiş durumda.

  Her ne kadar komik bulmadığımız bir ikili olsada tv ekranlarında komik kişilikleri ile insanları güldürmeyi başaran bir ikili olan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak başrolünde bulunuyor.

  yol arkadaşım

  Yol Arkadaşım Filmi

  Yol Arkadaşım hd izle filmi oyuncu kadrosunda Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın başrolde olduğundan bahsetmiştik. Bunlar BKM oyuncusu olarak göze çarpmayan oyuncular. Filmde Vine ile ünlü olmuş bir isim olan Aslı Bekiroğlu da bulunuyor. Ayrıca Eda Ece ve Emre Kınay gibi yerli dizi sektörünün aranan isimlerinide bu filmde görüyoruz. Bütçe olarak çok geniş bir bütçe ile çekilmesede film oldukça fazla izleyici toplayıp fazlaca kazandırmıştı. Komedi filmleri arasında büyük bir yeri olmasada BKm yapımları bu dönemde izleyebileceğimiz en iyi komedi filmleri oluyor. Vizyona girdiği 2017 yılından bu yana en çok arananlar arasında bulunan yapımı web sitemizden izleyebilirsiniz.

  Film yorumlarına bakacak olursak ince esprilerin olması ve bel altı esprilerin olmaması filmi izlenebilir kılmış durumda. Türk sinemasının güzel filmlere açlık duyduğu bu dönemde izleyenlerin iyi yorumlarda bulunduğu nadir filmlerden. Sizlerde film hakkındaki görüşlerinizi sitemizde belirtebilirsiniz. Bu sayede sizden sonra izleyecek olanlara fikir vermiş olursunuz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Yol Arkadaşım

  Resimler

  "Yol Arkadaşım Filmi izle | Yol Arkadaşım Sinema Filmi 2017" filmine ait 2 adet görsel bulundu.