Yenilmezler 3 izle – Avengers 3 Infinity War 2018 filmi
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.0 IMDB Puanı724 Görüntülenme

Yenilmezler 3 izle filmi 2018 yılında vizyona girecek olan Marvel yapımı bir bilim kurgu filmidir. Bu filmin yönetmen koltuğunda Russo kardeşler oturmaktadır. Film 2008 yılından bu yana Iron Man ile başlamış bir MCU evreni serisinin sonunu temsil eden Infinity War yani Sonsuzluk Savaşını konu alacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Oyuncu kadrosunda bu güne kadar Marvel filmlerinde rol almış bütün karakterleri canlandıran oyuncuları görebileceksiniz. 2 part olarak çekilecek filmin ilk bölümü 27 Nisan 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Yenilmezler 3 filminin 2. partının 2019 yılında vizyonlarda yerini alması planlanıyor.

  Filmin konusu, Thanos evrendeki en güçlü yaratıklardan birisidir. Ayrıca eski tanrılar titanların soyundan gelmiş bir varlıktır. Yani tanrıdır diyebiliriz. Bu güçlü varlık evrendeki sonsuzluk taşlarını sonsuzluk eldiveni üzerinde birleştirdiğinde ayrıca evrenin tamamına hakim olabilecek güce erişiyor.

  Sonsuzluk Taşları ise bildiğiniz gibi evrenin farklı bölgelerine dağılmış bir şekilde onları kullanan ve saklayan insanların elinde beklemekteler. Bu güne kadar Marvel filmlerinde bir çok sonsuzluk taşını gördük. Loki'nin asasındaki ve Vision'un alnındaki sonsuzluk taşlarıda bunlara dahildir.

  Infinity War filmi konusu ve bütçesi itibariyle Marvel'ın en uzun soluklu ve en büyük bütçeyi ayırdığı filmi diyebiliriz. Yaklaşık 3 saati bulacak olan filmin bütçesinin 1.5 milyar dolar civarı olduğu açıklandı. Ayrıca film ön sinema bileti satışlarında Marvel'ın bu güne kadar çıkarttığı en çok ön bile satışı yapan filmlerinin toplamından daha fazla satış yapmış durumda. Kısacası bütün çizgi roman hayranları ve Marvel'ın kendini sevdirdiği çizgi romandan bile haberi olmayan hayranları bu filmi görmek için sabırsızlanıyor.

  Yenilmezler 3 Filmi Karakterleri

  Yenilmezler 3 filmindeki karakterleri tanımak isterseniz ilk olarak Iron Man karakterinden başlayabiliriz. Bu karakterin hikayesi 2008 yılında ilk filmi ile başlıyor ve ayrıca bu Marvel evrenini başlatan ilk film olma özelliğini taşıyor. Tabiki Iron Man, Yenilmezlerin kurucu üyelerinden birisidir. Iron Man karakterine 3 solo film yapılmış ve MCU evreninin son filminde artık evrenden ayrılması beklenmektedir.

  Bir diğer önemli karakter ise Kaptan Amerika karakteridir. Bu karakteri Chris Evans canlandırmaktadır ve Yenilmezler 3 filminden sonra sözleşmesi bittiğini açıklamıştır. Yani anladığımız kadarı ile bu filmde Kaptan Amerika ölüyor ve büyük ihtimalle yerine Bucky geçecek. Bu Cap fanları için oldukça üzücü bir durum. Sebebi ise Civil War filminde Iron Man ile karşı karşıya gelen Cap Marvel fanlarınıda IronTem ve CapTeam olarak ikiye bölmüştü. Artık sadece geriye IronTeam kalacak. Tabiki Thanos onları yerle bir etmezse.

  MCU evrenindeki bir diğer önemli karakter Doctor Strange olarak görülüyor. Bunun sebebi ise evrendeki en güçlü büyücülerden birisi olmasıdır. Ayrıca Thanos'u durdurma konusunda büyük yetenek gösterebilir. Bu karakter 2016 yılında çıkan ilk solo filmi ile tanıtılmıştı. O sebeple daha uzun süre bizimle olacağa benziyor.

  Gelelim filmdeki son önemli karaktere. Odin oğlu Thor karakteri oldukça güçlü bir karakterdir. Ayrıca Ragnarok filminde çekici olmadanda güçlerini kullanabildiğini fark etmiştir. Bu onun ekstra güçlü bir karakter olmasını sağlamış fakat gezegenini Ragnarokta kaybetmiştir. Halkını bir uzay gemisinde kaçırmaya çalışan Thor sanıroyoruz ki Thanos ile karşılaşıyor ve bütün Asgard halkı ölüyor. Thor ise bu sebeple intikam almaya çalışacaktır.

  Gördüğünüz gibi 2018 yılı Marvel açısından çok bereketli geçen bir sene oldu. Kara Panter filmi ile beklenenden fazla kazanan Marvel bu seneki en büyük kozunu daha oynamamış durumda. Sizlerde film hakkında bilginizi ve bizlere aktarmak istediklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Avengers 3: Infinity War