Winchester Gizemli Ev izle | Winchester 2018 Filmi Full HD 1080p Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı212 Görüntülenme
Winchester Gizemli Ev izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir korku yapımıdır. Winchester filmi yönetmen koltuğunda Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisi oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson, Laura Brent gibi isimlerin yer aldığı yapım IMDB'den 5.5 gibi ortalama bir puan almıştır. Senaryosuun Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisinin kaleminden çıktığı film 20 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde vizyonlardaki yerini alacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Winchester film konusu, Winchester nesillerdir silah üreten bir ailedir. Bu ailenin yaşayan en son ferdi olan Sarah Winchester gözlerden uzak yeşil bir alanda büyük bir konakta yaşamaktadır. Üstelik bu konağın yapımı yıllardır devam etmekte ve konağa yeni odalar eklenmektedir. Nedeni ise Sarah'ın Winchester tüfekleri ile ölen insanların ruhlarının kendisini rahatsız ettiğine inananmasıdır. Bu nedenle sürekli konağa oda ekleten ve karmaşık hale getiren Sarah, ölen ruhların konak içinde kaybolmasını hedeflemektedir. Konakta çıkmaz koridorlar, daha önce hiç girilmemiş odalar bulunması bu tezi doğrulamaktadır. Aksi yönde bir psikolog doktor olan Eric Price buna inanmamaktadır. Fakat Winchester konağında tuhaf birşeylerin olduğu aşikar gözükmektedir. Ayrıca konaktaki ruhlar arasına çok güçlü ve kimsenin karşı koyamayacağı bir ruh eklenmiştir.

  Winchester Vizyon Tarihi

  Nisan 20 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini alacak olan film dünyada çoktan vizyona girmiş ve izleyiciler tarafından oldukça olumlu yanıt almış bir yapımdır. Korku filmleri arasında bu tarz konak laneti filmlerini seven izleyicilerimizin kaçırmaması gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum.

  winchester konağı

  Winchester Malikanesinin Laneti

  Winchester film konusu yukarıda bahsettiğimiz ile sınırlı olsa da bu tarz filmleri izlemeyeli çok uzun zaman olduğunu sizlerde tahmin edebilirsiniz. Değişen korku filmi kültürü artık bu tarz filmlerden uzak olarak daha çok zombi ve benzeri konular üzerinde yoğunlaşmıştır. Kapalı bir alanda geçen korku filmlerinin tadı ise başka hiç bir filmde yoktur.

  Oyuncu kadrosunda, 90'lı yıllarda aksiyon filmlerinin unutulmaz kadın oyuncusu olan Helen Mirren filmin başrolünde yer almaktadır. Mürekkep Yürek, Red ve Büyük Hazine gibi filmlerde yer almış olan tecrübeli isim 2018 yılında Winchester filmi kadrosuna dahil olmuştur. Filmin oyuncu kadrosunda göze çarpan bir diğer isim ise Ruhlar Bölgesi film serisi ile tanıdığımız bir aktör olan Angus Sampson'dur. Ayrıca Mad Max filminde de oldukça başarılı bir oyunculuk örneği göstermiş bir aktördür. Ayrıca Ölüm Yarışı ve Halk Düşmanları filmi kadrosunda izlediğimiz isim olan Jason Clarke da bu Winchester filmi kadrosunda yer almaktadır.

  İzleyici yorumlarına gelecek olursak filmin gerçek bir hikayeden veya öyküden uyarlanması filme artı bir gerilim katmış olarak yorumlanmasına rağmen yer yer çok yetersiz korku sahneleri olduğu görüşünce herkes hemfikir durumda. Sizlerde sitemizde film hakkında yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilerimize fikirler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Winchester Gizemli Ev

  Resimler

  "Winchester Gizemli Ev izle | Winchester 2018 Filmi Full HD 1080p Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.