West World 2. Sezon izle | West World 2. Sezon Tüm Bölümler Seyret
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (2)
6,429 Görüntülenme
West World 2. sezon izle dizisi 2018 yılında yayınlanmaya başlamış bir yapımdır. Yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda James Marsden, Ed Harris, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jonathan Tucker gibi isimler yer almaktadır. İlk sezonu ile fırtınalar estiren yapımın 2. sezonu 23 Nisan 2018 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Westworld 2. sezon dizisi ilk sezonu ile izleme rekorları kıran günümüz teknolojisinin çok ilerlediği bir yüzyılı anlatan başyapıttır. Westworld 2018 yılında yayınlanmaya başlayan 2. sezonu ile izleyicilerinin karşısına dönüyor. Peki nedir bu dizinin konusu?

  Westworld robotlardan oluşan daha doğrusu androidlerden oluşan bir oyundan ibarettir. Zengin ve varlıklı insanlar bu insan görünümlü robotların yaşadığı alana katılarak onları katleder, tecavüz eder ve normalde yapamadıklarını yaparak bir çeşit kendilerine terapi uygular. Bu işin teması ise western dediğimiz eski kovboyların olduğu dönemdir. Herkes o tarz giyinir ve senaryo başladığı anda bütün robotlar ücretini ödeyenler tarafından ister öldürülür, isterlerse de tecavüze uğrayarak katledilirler. Fakat bu bir yapay zekadır ve kimsenin hesaba katmadığı bir durum olan kendini fark etme durumu ortaya çıkar.

  westworld 2. sezon

  Westworld yorumlarına bakacak olursak oldukça beğenilen bir yapım olduğunu anlayabiliriz. Sizlerde diziye yorum yaparak sizden sonra izleyeceklere bilgiler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  West World 2. Sezon

  Resimler

  "West World 2. Sezon izle | West World 2. Sezon Tüm Bölümler Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.