Venom: Zehirli Öfke izle | Venom Film 2018 Tom Hardy Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
682 Görüntülenme
Venom filmi izle 2018 yılı ABD yapımı başrolünde Tom Hardy isminin bulunduğu bir bilim kurgu filmidir. Venom film 2018 yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Woody Harrelson, Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate gibi isimlerin bulunduğu yapımın vizyon tarihi 5 Ekim 2018 olarak belirtilmiştir. Venom filmi senaryosunu içerisinde Ed Solomon, Todd McFarlane, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Kelly Marcel isimlerinin bulunduğu bir senarist ekibi yazmıştır.
Fragman OdNo OpenLoad


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Venom kimdir? Bu karakter Marvel çizgi romanlarında yer almış insana bulaşan ve simbiyoz halinde yaşayan uzaylıdır. İnsana bulaşan bu simbiyoz ona insan üstü güçler verir fakat bulaştığı insanı kötü olmaya zorlar. Venom filmi konusu ise Eddie Brock adlı muhabirin hayatını anlatmaktadır. Eddie zengin bir iş adamının firmasının uzaylı bir yaşam formu bulduğunu ve bu formu bir insanın bedeninde yaşatmaya çalıştığını öğrenir. Böylece gider bunun haberini yapmak ister fakat Eddie Brock istemedende olsa bu yaşam formunun yeni taşıyıcısı olur. Artık Eddie hem zihnini ve bedenini kontorl etmeye çalışan bu simbiyoz form ile mücadele edecek hemde zengin iş adamının onu öldürmek için gönderdiği adamlardan kaçmaya çalışacaktır.

  Venom Tom Hardy

  Oynadığı filmler ve oyunculuk yeteneği ile gündemden düşmeyen Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı film özellikle Tom fanlarını oldukça heycanlandıran bir yapım olma özelliği taşıyor. Nedeni ise Venom karakteri aslında bir anti kahraman olması. Kötü bir karakter olan Venom'un solo filmini Tom Hardy farkı ile izleyeceğiz.

  venom tom hardy

  Filmi oyuncular ve yönetmen olarak incelememiz gerekirse ilk yönetmenden başlıyoruz. Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer isminin oturduğu Venom filmi bu açıdan oldukça hayal kırıklığı gibi gözüküyor. Nedeni ise kariyerinde çok kaliteli işler başaramamış bir yönetmenin eline Venom gibi bir karakter ve Tom Hardy gibi bir oyuncu veriliyor. Tecrübesi olmamasına rağmen nasıl bir işçilik çıkartacağını merak etmiyor değiliz. Bakalım bunu zaman gösterecek. Şimdi ise oyunculara geçelim.

  Venom 2018 Film Oyuncuları

  Venom filminin başrolünün Tom Hardy olduğundan bahsetmiştik. Bu isim Mad Max filmi ile bizlere kendini çok sevdirmişti. Ayrıca Başlangıç ve Kara Şövalye Yükseliyor gibi filmlerde de yer alan Tom Hardy'i bu sefer bir süper kahraman olarak göreceğiz. Ayrıca tecrübeli oyuncu Woody Harrelson filmin kadrosuna sonradan katılan ünlüler arasında yer alıyor. Sihirbazlık Çetesi filmi ile kariyerinin zirvesine zıplayan Woody Harrelson bu seferde Venom ile ününe ün katacağa benziyor. Ayrıca filmde 4 oscar adaylığı olan Michelle Williams ve altın küre adaylığı bulunan Rüz Ahmed yer alıyor. Filmin kadrosundaki kaliteyi göz önüne aldığımız zaman yönetmenin kariyerini bir kenara bırakabiliriz gibi geliyor. Çünkü bu oyuncular kendilerine verilen rolü yaşayarak canlandıran tecrübede oyunculardır.

  Venom 2018 yorumlarına gelecek olursak şimdiden insanlar heycanlı durumda. Çoğunun filmden beklentisi yüksek olsada işin içinde Sony'nin olması insanları düşünmeye itiyor. Marvel bildiğimiz gibi süper kahraman filmlerinde çok başarılı bir stüdyo. Venom karakteri onlara ait olmasına rağmen film hakları Sony'de olduğundan filmini Sony çıkartıyor. Fakat Sony'nin bazı süper kahramanları hiç ettiğini düşünürsek insan ürkmüyor değil. Bakalım izleyip göreceğiz. Sizlerde film hakkında yorumlar yapmak isterseniz sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra filmi izleyecek izleyicilerimize fikir vermiş olursunuz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Venom: Zehirli Öfke

  Resimler

  "Venom: Zehirli Öfke izle | Venom Film 2018 Tom Hardy Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.