The Rain 1. Sezon izle | The Rain 1. Sezon 1. Bölüm izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1,273 Görüntülenme
The Rain 1. sezon izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu dizisidir. 2018 yılında yayınlanacak yapımın yönetmen koltuğunda Natasha Arthy, Kenneth Kainz ikilisi yer alıyor. The Rain netflix izle dizisi oyuncu kadrosunda Iben Hjejle, Johannes Kuhnke, Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Sonny Lindberg gibi yıldız isimler yer alıyorlar. Dizinin senarist kadrosunda Christian Potalivo, Esben Toft Jacobsen gibi isimler yer alıyorlar. Dizi 4 Mayıs 2018 tarihinde tüm bölümleriyle yayınlanacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  The Rain 2018 dizisi bir kitlesel yok oluşu anlatmaktadır. Ölümcül bir virüs yağmur yolu ile dünyaya ulaşarak dünya üzerinde insanların çoğunu yok etmiştir. Fakat bundan kurtulan iki kardeş kendini yıllarda bir yerde hapsetmiştir. Daha sonrasında yüzeye çıkarak başka gençlerle tanışan kardeşlerin hikayesini izleyeceğiz. Virüsün insanları sadece öldürdüğünü veya zombiye çevirdiğini bilmiyoruz. O kadar detayı da diziyi izleyince anlayacaksınız.

  The Rain Ne Zaman Çıkacak

  the Rain netflix ne zaman dediğimiz zaman sizlere resmi olarak 4 Mayıs cevabını verebilirim. Fakat bir Netflix hesabınız yok ise internete düşmesi için bir gün daha beklemeniz gerekiyor. 2018 yılı 4 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan dizinin tüm bölümleri bir günde yayınlanacaktır. Her bölüm için 1 hafta beklemek zorunda kalmayacaksınız ve bizce Netflix dizilerinin en büyük güzelliği de burada yatıyor.

  the rain dizisi

  The Rain Netflix İzle

  Netfliz son dönemlerde oldukça kaliteli film ve diziler çıkartan kaliteli bir platform olarak görülüyor. En son lost in space izle dizisi ile dizi severlerin gönlünmü feth etmiş ve yıllar önce çekilen bir diziyi tekrar uyarlayarak bizler ile buluşturmuştu. Şimdi ise bir uyarlama olmasa bile konu olarak çoğu yok oluş dizisine benzeyen bir dizi ile ekranlarda göreceğiz. Tabi işleyişi ve senaryosu bakımından nasıl olacağı hakkında bir bilgimiz bulunmuyor.

  İzleyici yorumlarına bakacak olursak oldukça çok kişi bu diziyi bekliyor. Yorumlarda heycanla bekleyen de var, çıtayı düşük tutanda var. Fakat bizde bu dizi netflixin en çok izlenen yapımları arasında olmaya aday. Sizde dizi hakkındaki yorumlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz. Diğer izleyiciler için fikirde bulunmuş olursunuz. İyi seyirler diliyoruz.

  Diğer Adları:

  The Rain

  Resimler

  "The Rain 1. Sezon izle | The Rain 1. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.