Sorma Neden izle | Sorma Neden Full Hd Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
66 Görüntülenme
Sorma Neden izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Yönetmen koltuğunda Tolga Baş'ın oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Burak Satıbol, Yılmaz Gruda, Yiğit Arı, Nazlı Tosunoğlu, Toygan Avanoğlu gibi yerli isimler yer almaktadır. Filmin vizyon tarihi 21 Eylül 2018 olarak açıklanmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Sorma Neden film izle konusu, 2018 yılı yerli film açısından yine bol aksiyonlu bir yıl oldu diyebiliriz. Ardı ardına çıkan kalitesiz komedi filmleri Türk insanını tatmin etmesede arada güzel komedi filmleride çekilmiyor değil. Bunlardan biriside bu yıl vizyonlarda olacak olan Sorma Neden filmi diyebiliriz.

  Sorma Neden Filmi

  Film kadrosu açısından zengin olsada senaryosu daha yayınlanmamış bir yapım olarak gözümüze çarpıyor. Ayrıca Türk sinemasının çok sık film çıkartması yapılan filmlerin kalitesinin düşük olmasını ortaya koyuyor. Sürümden kazanmak isteyen yapımcılar sürekli gereksiz senaryolar ile film üretiyor. Sorma Neden filmi ise yapım aşaması uzun süre almış bir film olarak karşımızda olacak. Filmin projesi 2017 yılına dayanıyor.

  sorma neden filmi

  Sorma Neden Filmi Oyuncuları

  Filmin başrolünde Düğün Dernek, İşler Güçler ve Kardeş Yapı gibi usta yapımlarda yer almış bir isim olan Burak Satıbol bulunuyor. Onun yanında Ayşen Gruda'nın kardeşi ve İşler Güçler dizisinde yer almış usta aktör Yılmaz Gruda, Dedemin İnsanları, İnşaat 2 ve Sıdıka isimli dizi ve filmlerde yer almış bir isim olan Yiğit Arı, Türk sinemasına ömrünü vermiş ve sayamayacağımız kadar projede yer almış bir isim olan Nazlı Tosunoğlu, Ayla ve Deli Aşk filmlerinde yer almış bir isim olan Toygan Avanoğlu bulunuyor. Oyuncu kadrosu oldukça geniş olan film Eylülde vizyonlarda olacak.

  Film yorumlarına bakılacak olursa Türk sinemasından umudu kesmiş bir kesim bu filmden de çok büyük beklenti içerisinde değil fakat bir kısım ise kadrosunun kalitesi açısından oldukça iyi işler çıkartabileceklerine inanıyorlar. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek izleyicilerimiz için önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Sorma Neden

  Resimler

  "Sorma Neden izle | Sorma Neden Full Hd Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.