Slenderman Filmi 2018 | Slender Man izle Full Hd Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
91 Görüntülenme
Slenderman filmi 2018 yapımı bir korku filmidir. Film ABD yapımıdır. Yönetmen koltuğunda Sylvain White'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Joey King, Annalise Basso, Kevin Chapman, Michael Reilly Burke, Jeffrey Corazzini gibi isimler yer almaktadır. Filmin vizyon tarihi 12 Ekim 2018 olarak açıklanmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Slenderman izle konusu, Slenderman uzun boylu yüzü olmayan ve ona yaklaşan elektronik aletleri bozduğu için hiç bir zaman kaydı ve fotoğrafı çekilemeyen korkunç bir yaratıktır. İnsan silüeti bulunmasına rağmen çok incedir ve istediği gibi kamufle olabilir. Kurbanlarını öldürmeden önce 8 tane not bırakır ve onları fark ettirmeden öldüreceği ormana çeker. Bütün bu efsaneler ise 2018 yılı yapımı Slenderman filmi ile karşımıza çıkıyor.

  Slenderman Filmi 2018

  Birçoğumuz internette gezerken bu karakterin ilginç bir kaç fotoğrafına veya hikayesine denk gelmişizdir. ABD'nin ünlü yaratığı Slenderman genelde çocukları tuzağına düşürerek öldürür. Bu nedenle bir dönem yaşanan çocuk kayolma olayları tuhaf derecede bu yaratığa bağlanmıştır.

  slenderman filmi 2018

  Slenderman Filmi Ne Zaman Çıkacak?

  Uzun zamandır bu karakterin filmi bekleniyordu. Fakat sürekli erteleniyor ve meraklılarını tatmin eden açıklamalar yapılmıyordu. Fakat şu anda net vizyon tarihi bulunuyor. Slenderman filmi 12 Ekim 2018 tarihinde ülkemizde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

  Oyuncu kadrosunda ise bir çok aksiyon ve komedi filminde yer almış olan genç isim Joey King, Alis Harikalar Diyarında filmi ile akıllara kazınmış bir isim olan Annalise Basso, 21 Gram ve Gizemli Nehir filmleri ile izlediğimiz bir isim olan Kevin Chapman yer alıyor. Oyuncu kadrosu olarak insanlara istenileni verdiğini düşünmesek bile film karakter bazında oldukça heycan verici olacaktır.

  Film yorumlarına bakacak olursak büyük bir kitlenin beklentisi fragman çıkana kadar oldukça düşüktü. Fakat fragman, filmin insanlara istenilenden daha fazlasını vereceğini şimdiden belli etti. Kaliteli bir yapım olacağını düşündüğümüz film hakkında sizlerde sitemize yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecekler için karar verici nitelikte olabilir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Slender Man Uzun Kabus

  Resimler

  "Slenderman Filmi 2018 | Slender Man izle Full Hd Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.