Siren 1. Sezon izle | Siren 1. Sezon Tüm Bölümler
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
655 Görüntülenme
Siren 1. sezon izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir fantastik dizidir. Yönetmen koltuğunda Scott Stewart'ın yer aldığı yapımın oyuncu kadrosunda Alex Roe, Rena Owen, Eline Powell, Jason Asuncion, Chad Rook gibi isimler yer almaktadır. Siren 2018 dizisi Alex Roe'nun başrolünde olduğu bir yapımdır. Her bölümü 60 dakika süren bir hikayeye sahiptir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Siren freeform izle dizisi konusu, deniz kızları geçmişten günümüze kadar gelmiş bir efsanedir. Fakat bu efsaneyi bu dizide bolca izleyeceksiniz. Küçük bir kasabada denizcilik yaparak geçinen gençlerin ağına bir gün bir gizemli birşey takılır. Bu yaratık bir kişiyi yaralar ve askerler tarafından götürülür. Ayrıca yaralanan kişide askerler tarafından götürülür ve hikaye burada başlar. Götürülen deniz kızının kardeşi karaya çıkarak insanlardan yardım alarak kardeşini aramaya koyulacaktır. Ayrıca devletin deniz kızlarını yakalayabilmek için denizdeki bütün besin kaynaklarını avlaması onların karaya çıkıp yemek aramasına sebep olacaktır.

  Siren Tv Series

  Siren dizisi Freeform denilen bir kanalda yayınlanmaktadır. İzleyiciler tarafından şimdiye kadar iyi yorumlanan dizinin oyuncu kadrosu da düşük bütçesinden dolayı çok kaliteli olmasa bile oyunculuklar gayet yerinde olmuş.

  siren freeform

  Siren 2018 İzle ve Yorumlar

  Siren 2018 dizisi bu güne kadar izleyiciler tarafından olumlu yorumlar almış bir yapımdır. Bu yapımın oyuuncu kadrosundan bahsetmemiz gerekirse ilk olarak başroldeki Halka 3 ve 5. Dalga gibi çok kalteli ve sevilen yapımlarda başrol olarak yer almış isim Alex Roe'dan bahsedebiliriz. Daha sonrasında ise bir Siren rolünü üstlenen ve daha öncesinde Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminde yer almış bir isim olan Eline Powell dikkatleri üstüne çekiyor. Kadroda Vin Diesel ile birlikte Son Cadı Avcısı filminde yer almış bir isim olan Rena Owen da yer alıyor. Oyuncu kadrosu oynadıkları filmler bakımından kaliteli olsa bile çok bilinen isimler değil. Fakat oyunculuklarına diyecek bir şey yok.

  Siren dizisi için sitemizde yorumlar yapabilir diğer kullanıcılara bilgi verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Siren

  Resimler

  "Siren 1. Sezon izle | Siren 1. Sezon Tüm Bölümler" filmine ait 2 adet görsel bulundu.