Sessiz Bir Yer izle | Sessiz Bir Yer 2018 Full HD Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.2 IMDB Puanı243 Görüntülenme
Sessiz Bir Yer izle filmi 2018 yılı yapımı bir korku, gerilim filmidir. Film ABD yapımı olup yönetmen koltuğunda John Krasinski oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Leon Russom gibi isimlerin yer aldığı yapım 8.2 gibi yüksek bir IMDB puanına sahiptir. Filmin 95 dakika süren hikayesini John Krasinski, Scott Beck, Bryan Woods isimlerinden oluşan bir senarist ekibi kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Sessiz Bir Yer filmi izle konusu, dünya üzerinde ne olduğu bilinmeyen bir güç ses çıkartan tüm insanları yok etmektedir. Durum böyle olunca insan ırkının geleceği tehlikeye girmeye başlamıştır. dört kişilik bir aile olan Abbort ailesi ise şehirden uzak biryerde sessiz sedasız hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Fakat elbet bir gün ses çıkartacaklardır. İşte bizim izleyeceğimiz hikaye ise Abbort ailesinin yaşam savaşını içeriyor.

  Sessiz Bir Yer Film ve Daha Fazlası

  Sessiz Bir Yer yapımı daha vizyona girmeden önce bile oldukça merak edilen bir filmdi. Vizyona girdikten sonra ise aldığı IMDB puanı herşeyi ifade ediyor. Korku filmlerinin genelde 6-7 arası bir puanlamaya sahip olduğunu düşündüğümüz zaman 8.2 gibi bir IMDB puanının ne kadar yüksek olduğunu anlayabiliriz.

  sessiz bir yer

  Sessiz Bir Yer Oyuncuları

  Öncelikle filmde bir anneiy oynayan Emily Blunt'tan bahsetmek istiyorum. Kader Ajanları filminde Matt Damon ile birlikte gösterdiği oyunculuk ile bizlere nasıl bir sanatçı olduğunu kanıtlamıştı. Daha sonrasında Yarının Sınırında gibi efsane bir senaryoya sahip filmde rol aldı. Tetikçiler ve Şeytan Marka Giyer filmlerinde aldığı roller ile göz doldurmuştu ve şimdi Sessiz Bir Yer filminde karşımıza çıkıyor. Filmin başrolünde olan bir diğer isim ise Tatil, Çık Aramızdan ve Ödünç Sevgili gibi filmlerde yer almış olan John Krasinski oluyor. Çocuk oyuncu olarak ise Mucize filminde gösterdiği oyunculuk ile göz dolduran Noah Jupe karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu açısından çok başarılı ve dolu dolu izleyebileceğimiz bir yapım bizleri bekliyor.

  Sessiz Bir Yer Filmi izle ve Yorumla

  Sessiz Bir Yer yorumları oldukça yapıcı ve bir o kadarda özendirici olmuş açıkçası. Filmin sessizliğinden dolayı olan bir gerilimden bahsedilmiş. Filmin adı Sessiz Bir Yer olunca işleyişininde böyle geçmesi gayet normal karşılanabilir. Ayrıca filmin sessizliğinden dolayı insanı tedirgin ettiği belirtiliyor. İzlerken herhangi birşey yiyip içermiyorsunuz çünkü kendinizi çok kaptırıyorsunuz. İşleyiş bakımından daha kaliteli bir korku filmi bulabileceğinizi düşünmüyoruz.

  Sizlerde sitemize yorum yaparak film hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Görüş belirtmeniz diğer izleyicilerimize fikir vermek adına önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Sessiz Bir Yer

  Resimler

  "Sessiz Bir Yer izle | Sessiz Bir Yer 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.