Samson izle | Samson Filmi 2018 Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4.3 IMDB Puanı524 Görüntülenme
Samson filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon ve tarih filmidir. Samson izle filminin yönetmen koltuğunda Bruce Macdonald, Gabriel Sabloff ikilisi yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Taylor James, Jackson Rathbone, Billy Zane, Rutger Hauer, Caitlin Leahy gibi isimlerin yer aldığı yapım 2018 yılında vizyonlaradki yerini almıştır. Filmin IMDB puanı 4.3'tür. Samson filminin senaryosunu Jason Baumgardner, Timothy Ratajczak ikilisinden oluşan bir senarist ekibi hazırlamıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Samson 2018 konusu, eski Ahit'in akıllara kazınan ismi olan Samson Tanrı vergisi olarak insan üstü güçlere aship bir kahramandır. Elindeki oyma kemiği silah olarak kullanarak düşmanlarını darmaduman eden Samson bu gücünü halkını köleleştirmek isteyen düşmanlarını yenmek için kullanacaktır. Gençlik yıllarında yaptığı trajik bir evliliğin onu filistin ordusu ile karşı karşıya getirdiğini gören Samson, Delilah'a Tanrı'ya ve Filistin'e boyun eğmelidir. Bu nihai zafer olarak Samson'a geri dönecek bir hareket olacaktır.

  Samson Kimdir?

  Samson doğa üstü güçlere sahip İbrabi bir kahramandır. Bir eşeğe ait çene kemiğini elinde düşmanlarını yenmek için kullanır. Delilah denilen bir kadına aşıktır ve güçlerini saçlarından alır. Samson'un kahramanlıkları arasında genel olarak Filistinlileri yenmesi ve bir aslanla güreşmesi bulunmaktadır. Samson 12 İbrani yargıç içinden sonuncusudur.

  samson

  Samson Filmi izle

  2018 yapımı Samson filmi daha önce 1919 ve 1949 yıllarında sinemaya aktarılmış bir filmdir. 2018 yılının teknolojik nimetlerinden faydalanılarak üretilmiş bir kahramanlık yapımının IMDB puanı her ne kadar düşük kalsada izleyici yorumları açısından olumlu bir vizyon geçirmiş durumda. Filmin başrolünde bulunan Taylor James'i daha öncesindeki Blitz filminden tanıyoruz. Fakat bu film için doğru oyuncu olmadığını düşünüyoruz. Sebebi ise böyle güçlü bir karaktere yüz olarak uymamış malesef. Kadrosunda bulundurduğu en kaliteli isim olan Billy Zane'i hepimiz tanıyoruz. Bu filme de kendinden birşeyler katacağından emin olduğumuz oyuncu filmde ötü karakter rolünde bulunuyor.

  Samson filmi 2018 yılı yapımı ve izleyicilerden tam not almış olsada IMDB puanı düşük bir yapım olma özelliğini taşıyor. Bir yeniden uyarlama olan senaryosu bizleri tatmin etmiş durumda. Sizlerde film hakkındaki görüşlerinizi sitemizde belirtebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Samson

  Resimler

  "Samson izle | Samson Filmi 2018 Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.