Ruhlar Bölgesi 4 HD izle | Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı112 Görüntülenme

Yönetmen:

Ruhlar Bölgesi 4 hd izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir korku, gerilim filmidir. Yönetmen koltuğunda Adam Robitel'in oturduğu Ruhlar Bölgesi 4 filmi oyuncu kadrosunda ise Lin Shaye, Leigh Whannell, Spencer Locke, Caitlin Gerard, Angus Sampson gibi daha önceki filmlerinde yer almış bazı isimlerle birlikte yeni yüzler yer almaktadır. Ruhlar bölgesi serisi uzun zamandır izleyicinin korku duygusunu tatmin eden bir yapım olmuş ve son anahtar filmi ile yeniden karşımıza çıkmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar konusu, biliyorsunuz daha önceki Ruhlar Bölgesi filmlerinde yer alan bir isim olan psikolog Elise Rainier karakteri oldukça güçlü psişik güçlere sahip bir karakterdir. Bir çok aileyi bu durumdan kurtardıktan sonra küçükken yaşadığı evden bir telefon alır. Bu telefonda artık o evde yeni oturan bir adamın başına musallat olan diğer taraftan gelen bazı varlıkları kovması gerektiğini anlamıştır. Bunun sonucunda herşeyi ve ekibini toplayarak bu eve gider. Bu evde ise eskiden olan anılarının yanı sıra kendi zihni ile de savaşmak zorunda kalacaktır. Küçükken bir varlığın onun annesini gözlerinin önünde öldürdüğünü hala unutmayan Elise Rainier bu varlık ile hem babasının ruhu hem annesinin ruhu hemde evdeki diğer insanlar için savaşıp kazanacaktır.

  Ruhlar Bölgesi 4 HD izle

  Ruhlar Bölgesi 4 filmi 2010 yılından bu yana süregelmiş Ruhlar Bölgesi serisinin sonuncu devam filmi olma özelliğini taşıyor. Tabiki spoiler vermek gerekirse filmin sonunda 5. filmin geleceğinin farkına varıyoruz. Fakat 4. film oldukça ilgi çeken bir senaryoya sahip. Özellikle bütün yoğunluğun psikoloğun üsütne kayması zaten istenen birşeydi. Çünkü bütün filmlerde bu kadar güçlü olan bir karakterin geçmişi üzerindek merakımızı gidermemiz gerekiyordu.

  ruhlar bölgesi 4

  Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar

  Filmin oyuncularına değinecek olursak 4 filmde de başrolde yer almış isim olan Lin Shaye'i yine psikolog olarak ekranlarda göreceğiz. Onun yanında ekibinin bir parçası olan Angus Sampson ve Leigh Whannell yer almaktadır. Filmin ana kadrosu bu şekilde bulunuyor. Düşük bütçesi ve orta kalitede oyuncuları ile bu serinin bu kadar başarılı olmasının sebebi sadece yönetmene bağlanamaz tabiki fakat Paranormal Aktiviti ve X-men filmlerinin yönetmenliğini yapmış bir isim olan Adam Robitel'in yönetmen koltuğunda olmasının büyük etkisi olduğunu düşünüyoruz.

  Film aslında korku filmi olsada Elis'in hikayesinde dram daha ağır basan bir kısım olmuş. Bu nedenle film hakkında yorum yapanlar beklentileri düşürmek gerektiği kanısına varmışlar. Ayrıca filmn serinin en kötü filmi olduğunu dillendiren izleyiciler çoğunlukta olup beğenen ve iyi olduğunu düşünenler de bir o kadar bulunuyor. Bu nedenle sizin izleyip karar vermeniz en önemlisi. Sizlerde film hakkındaki yorumları sitemizde paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek olanlara fikirler verecektir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar

  Resimler

  "Ruhlar Bölgesi 4 HD izle | Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.