Rampage Büyük Yıkım izle | 2018 Aksiyon Filmi Full HD
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı467 Görüntülenme
Rampage Büyük Yıkım izle filmi 2018 yılı yapımı bir bilim kurgu, aksiyon ve macera filmidir. Yönetmen koltuğunda Brad Peyton'un oturduğu yapımın başrolünde Dwayne Johnson bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Jeffrey Dean Morgan, Malin Åkerman, Naomie Harris, Marley Shelton gibi isimler yer almaktadır. Senaryosunu Carlton Cuse, Ryan Engle, Ryan Condal isimlerinden oluşan bir senarist ekibinin hazırlamıştır. Rampage Büyük Yıkım filmi 13 Nisan 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Rampage Büyük Yıkım izle film konusu, Davis bir primatolog mesleğini sürdürmektedir. Mesleği gereği bir çok primat ile iyi anlaşan Davis daha 2 yaşındayken bulup büyüttüğü George isimli primat ile çok daha iyi anlaşmakta ve dosluk kurmaktadır.

  Fakat bir gün yapılan genetik deneyleri sonucu George ve Davis'in elinde bulunan çoğu primat evrim geçirerek dev hale gelmeye başladılar. Önlerine çıkan herşeyi yakıp yıkan birer dev olan bu canlıları durdurmak ve eski arkadaşı George'yi kurtarmak için bir genetik bilimci ile ortak çalışan Davis'in hikayesini izleyeceğiz.

  Rampage Büyük Yıkım Vizyon Tarihi

  Daha öncede bahsettiğimiz gibi Rampage filmi 13 Nisan 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almış durumda. Başrolünü Dwayne Johnson'un aldığı filmin yapımcı koltuğunda da kendisi oturuyor.

  rampage büyük yıkım izle

  Rampage Büyük Yıkım Oyuncuları

  Filmin başrol ve yapımcı kadrosunda Dwayne Johnson'un bulunduğundan bahsetmiştik. Bizlere özellikle Hızlı ve Öfkeli filminin kadrosunda dahil olmasıyla kendini sevdiren oyuncu o günden bu güne her zaman kaliteli filmlerde yer almış ve izleyenlerin gönlünde yer edinmiştir. Supernatural dizisi ile aklımızda yer edinmiş bir isim olan Jeffrey Dean Morgan'ın da kadroda yer alması izleyiciler için filmin kaliteli olduğunun bir göstergesi olarak düşünülüyor. Ayrıca Karayip Korsanları ve Skyfall isimli filmlerde kariyerinin en yüksek dönemini yaşayan Naomie Harris ismi de kadroda yer alıyor.

  Kadrosu bir yıldızlar geçidini andıran yapım klasik Godzilla filmlerinin dışında bir senaryoya sahip gözüküyor. Fakat temelde şehirlerin yerle bir olmasını önleyen insanları izlediğimiz bu tür yapımların en can alıcı noktaları başrollerin oyuncu kalitesidir. Bu filmde böyle bir sorun yaşamayacağımızdan eminiz.

  Rampage Büyük Yıkım Full izle

  Rampage Büyük Yıkım filminin gerek oyuncu gerekse senaryo kalitesi ile adından uzunca bir süre söz edileceğinden bahsetmiştik. Vizyona gireli bir kaç gün olan bu filmin izleyici yorumlarıda çok olumlu yönde olmuş durumda. Aksiyon sahnelerinin sıkmaması, görsel efektlerin çok iyi olması ve baştan sonra izleyiciyi saran bir senaryosunun olması ile yorumlanan bu yapımın en büyük eksiğinin filmin süresi olması dikkatleri çekiyor. 2 saate yakın bir süresi de olsa izleyiciler tarafından böyle kaliteli yapmların her zaman daha uzun süreler bizimle olması isteniyor.

  Sizler de filmi izlediyseniz sizden sonra izleyecekler için yorumlarda fikrinizi beyan edebilirsiniz. Büyün Rampage Büyük Yıkım izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Rampage: Büyük Yıkım

  Resimler

  "Rampage Büyük Yıkım izle | 2018 Aksiyon Filmi Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.