Prodigy izle | Prodigy (2016) Full HD Tek Parça Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı119 Görüntülenme
Prodigy izle filmi 2017 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu ve korku filmidir. Prodigy filmi yönetmen koltuğunda Alex Haughey, Brian Vidal ikilisi yer almaktadır. Başrolünde Richard Neil isminin bulunduğu yapımın kadrosunda Savannah Liles, Jolene Andersen, David Linski, Harvey Q. Johnson gibi tecrübeli isimler yer almaktadır. Filmin IMDB puanı 6.5'tir. Filmin senaryosunuda yönetmenliğini yapan isimler olan Alex Haughey, Brian Vidal ikilisi yazmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Prodigy film konusu bir psikolog, doğa üstü güçlerinin farkında olmadığı dahi bir kızı incelemeye balşar. Fakat kız doktorun beklediği gibi normal bir çocuk değil oldukça üstün güçlere sahip bir bireydir. 2017 yılında vizyonlardaki yerini almış olan yapım bilim kurgu ve fantastik türü olarak kayıtlara geçen başarılı bir filmdir.

  Prodigy Oyuncuları

  Başrolünde Richard Neil'in bulunudğu yapım aslında düşük bitçeli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Fakat düşük bütçeli olması psikolojik gerilim türünde oldukça keyif veren bir yapım olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Büyük bütçeler ile film oluşturan yapımcıların da bu tarz düşük bütçeli olsa bile insanlara kendini izleten keyifli filmler yapmalarını diliyoruz. Filmin kadrosunda yer alan diğer isimlerin geçmiş oyunculuk deneyimlerine bakacak olursak çok tecrübeli bir ekip olmadığını göreceğiz.

  Sizlerde sitemize yorum yaparak izleyiciler için açıklamalarda bulunabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Prodigy