Predator 2018 izle | The Predator 4 (2018) Full HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3,373 Görüntülenme
The Predator izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir korku gerilim filmidir. The Predator 2018 filmi yönetmen koltuğunda Shane Black oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosu Shane Black, Fred Dekker ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Filmin vizyon tarihi 14 Eylül 2018 olarak belirtiliyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Predator 2018 izle filmi konusu, küçük bir çocuğun yanlışlıkla açtığı bir kutu evrende gezmekte olan uzaylıların dünyaya çekilmesine sebep oluyor. Fakat bu uzaylılar eskisi gibi değil evrende buldukları dünyalardaki canlılar ile gen havuzlarını güçlendirmiş ve eskiden olduğundan çok daha güçlü hale gelmiştir. Predator ismi verilen bu canlıyı durdurabilecek tek güç ise bir grup paralı asker ve özel hayatında çokça sorun yaşayan bir fen bilgisi öğretmenidir. 2018 yılı yapımı Predator 4 filmi 1990 yılında ve 2010 yılında yapılmış filmlerin arasında konumlanan bir zaman çizelgesine sahiptir.

  Predator 2018 Fragman

  Fragmanı bu ay içerisinde yayınlanan yapımı 1990'lı yıllardan hatırlayanımız çok olur. Özellikle Alien ile karıştırılan bu canavar uzaylı hayatımıza 1990 yılında girdi. 2010 yılında 3. filmi çekilen yapımın bu sene 4. filmi vizyonlardaki yerini alacak. Yeni çıkacak olan Predator 4 filmi 1990 ve 2010 yılları arasındaki bir zaman dilimini anlatmaktadır. Evrenin en ölümcül avcısı olan bu uzaylı türü daha öncekinden çok daha gelişmiş ve teknolojik açıdak daha üstün olarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise konusunda bahsettiğim gibi başka dünyalardaki gen havuzudur.

  predator 2018 izle

  Predator 2018 izle

  Filmin başrolünde özellikle Narcos dizisinden tanıdığımız, ayrıca Göçebe, Kayıp Kız ve Logan filmlerinde de yer almış bir isim olan Boyd Holbrook bulunuyor. Fen bilimleri öğretmeni rolünde ise Olivia Munn ismini gördüğümüz filmde Ay Işığı filmi ile çok sevilen bir hale gelen isim olan Trevante Rhodes, Black Panther ve Supernatural gibi yapımlardan tanıdığımız bir isim olan Sterling K. Brown ve küçük yıldız Mucize filmi ile gönüllerde yer etmiş bir isim olan Jacob Tremblay yer alıyor. Filmin kadrosundan anlaşıldığı üzere çok kaliteli bir yapım bizleri bekliyor.

  The Predator izle filmi yönetmen koltuğunda ise 1990 yılında vizyona girmiş olan Av filminin ve ayrıa Ironman 3 filminin yönetmeni Shane Black yer alıyor. Predator film yorumlarına bakacak olursak serinin sıkı takipçileri oldukça heycanlı gözüküyor. Heycanla beklenen bu film hakkında yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kullanıcılar için fikirde bulunabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  The Predator

  Resimler

  "Predator 2018 izle | The Predator 4 (2018) Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.