Patrick Melrose 1. Sezon izle | Patrick Melrose 1. Sezon 1. Bölüm izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.8 IMDB Puanı472 Görüntülenme
Patrick Melrose izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir dram dizisidir. Patrick Melrose dizisi yönetmen koltuğunda Benedict Cumberbatch oturuyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch, Jennifer Jason Leigh, Hugo Weaving gibi yıldız isimler yer alıyorlar. Her bölümün ortalama süresi ise 60 dakika olarak açıklanmış durumda.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Patrick Melrose konusu dizide kötü bir çocukluğun ardından aristokrat bir kişiliğe bürünen Peter Melrose'un hayatı anlatılmaktadır. Melrose'un çocukluğuna dair anıları, aristokrat hayata geçişi ve bir zamanlar olan uyuşturucu bağımlılığı konu alınacaktır. Dizinin her bir bölümü Melrose'un bir anısını canlandıracaktır. Dizi sizi Günay Fransa'da başlayıp İngiltere'de son bulacak bir yolculuğa çıkartacaktır.

  Patrick Melrose Kimdir?

  Patrick Melrose karakteri aslında Edward st. Aubyn tarafından yazılan bir roman serisindeki karakterdir. Gerçek hayatla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Dizi de zaten aynı adlı romanın tv uyarlaması olarak karşımıza çıkacaktır.

  patrick melrose

  Patrick Melrose 1. Bölüm

  Patrick Melrose bildiğimiz gibi bir roman uyarlaması dizi olacak. Dizinin başrolünde Sherlock Holmes olarak gönüllerde taht kuran ve Avenger serisinde Dr Strange olarak karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch bulunuyor. Ayrıca Yok Oluş, Soygun ve Morgan gibi filmlerde yer almış bir isim olan Jennifer Jason Leigh'i da bu dizide görebileceksiniz. Ayrıca dizide Savaş Vadisi, Fırtınanın Ortasında, Hobbit serisinde yer almış ve Matrix filminin ajanı olarak karşımıza çıkan Hugo Weaving de bulunuyor. Oyuncu kadrosu açısından oldukça kaliteli bir dizi izleyeceğimizi şimdiden sizlere söyleyebiliriz.

  Dizi hakkında yapılan yorumlar şu anlık iyi gözüküyor. Sırf başrolünde Benedict Cumberbatch bulunuyor diye diziyi soluksuz izleyecek bir fan kitlesi mevcut. Fakat bu ismin başrolünde oynadığı dizinin kötü olabileceğini de pek düşünmüyoruz. Sizlerde dizi hakkındaki yorumlarınızı web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Yaptığınız yorumlar diğer izleyicilere fikir verecektir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Patrick Melrose

  Resimler

  "Patrick Melrose 1. Sezon izle | Patrick Melrose 1. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.