Ölümcül Makineler izle | Ölümcül Makineler 2018 Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1,371 Görüntülenme
Ölümcül Makineler izle 2018 yılı ABD yapımı bir bilimkurgu filmidir. Yönetmen koltuğunda Christian Rivers'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Hugo Weaving, Robert Sheehan, Colin Salmon, Stephen Lang, Hera Hilmar isimleri yer almaktadır. Senaryosunu Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens isimlerinin hazırladığı yapımın vizyon tarihi 14 Aralık 2018 olduğu belirtildi.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Ölümcül Makineler film izle konusu, dünya yapılan savaşlardan ötürü artık yok olma aşamasına gelmiştir. İnsanlar azalmış ve az miktarda yaşayan insanlarda artık hareketli şehirler üzerinde yaşamaya başlamıştır. Bu hareketli şehirlerin amacı daha küçük şehirleri yiyerek onların kaynaklarını kendi bünyesine katmak ve daha uzun süre yaşamaya çalışmaktır. Film Londra'nın fakir kesimlerinden gelen Tom Natsworthy ve şehire kaçak giren Hester Shaw'un karşılaşmasından sonra gelişecek olayları bizlere aktarmaktadır.

  Ölümcül Makineler 2018

  Ölümcül Makineler izle filmi aslında Philip Reeve'in kaleme aldığı kült haline gelmiş 2001 çıkış tarihli bir romandır. Bildiğimiz gibi Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisi de bu şekilde üçleme romanlardan sinemaya uyarlanmıştı. Bu yapımlarda emeği geçen isim Peter Jackson yeniden kolları sıvayarak bir üçleme daha yaratma fırsatı buldu. Diğer serilerden kazandığı paranın bir kısmını buraya harcayarak yeni bir üçleme yaratmak istiyor. Üstelik konusuda çok sağlam bir yapım olacağa benziyor. İlk filmi 2018 yılında bizlerle buluşacak üçlemenin diğer filmlerinin tarihi şu anda kesinleşmiş değil. Fakat roman üçleme olduğu için bu film serisininde öyle olacağını umuyoruz.

  ölümcül makineler 2018

  Ölümcül Makineler Oyuncu Kadrosu

  2018 yılı yapımı Ölümcül Makineler filminin oyuncu kadrosuda yıldızlar gçidi gibi görünüyor. Yüzüklerin efendisi ve Hobbit filmlerinde Elf olarak tanıdığımız ayrıca Matrix filminde de ajan olarak bildiğimiz bir isim olan Hugo Weaving filmin başrolünde bulunuyor ve aldığımız duyuma göre filmin kötüsü olan karakter kendisiymiş. Ayrıca Ölümcül Oyuncaklar, UZaydan Gelen Fırtına ve Cadılar Zamanı gibi kaliteli filmlerde yer almış genç bir isim olan Robert Sheehan da filmde başrollerden birini canlandırıyor. Ölümcül Deney filmi ve Merlin dizisinde görüp tanıdığımız bir isim olan Colin Salmon ve Conan, Avatar ve Avatar 2 filmlerinde yer almış bir isim olan Stephen Lang efsane filmin kadrosunda yer alıyor. Ayrıca konusunda bahsettiğimiz gibi bir erkek ve bir kız olacak olan başrol serisinde Davinci'nin Şifresi dizisinde yer almış bir isim olan Hera Hilmar bulunmaktadır.

  Filmin kadrosu bizlere çok şey vaad ediyor gibi geldi. Senaryosu zaten kendini kanıtlamış kült bir romandan uyarlanan yapımın oyuncu kadrosuda yer aldığı film ve dizilerde kendini kanıtlamış isimlerden oluşması ortaya çok kaliteli bir yapımın çıkacağına işaret gözüküyor. Özellikle Peter Jackson ismi izleyenler için çok ümit vaad ediyor gibi görünüyor.

  Fragman yorumlarına bakılırsa filmin kitabını okuyan bir çok kişi filmden ümitli olduğunu söylemiş. Özellikle oyuncu kadrosu göz önünde bulundurulduğunda kötü bir yapımın ortaya çıkması için kimse bir sebep göremiyor. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemizde paylaşabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek arkadaşlara fikir vermesi açısından önemli bir konu ve sizden destek bekliyoruz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Ölümcül Makineler

  Resimler

  "Ölümcül Makineler izle | Ölümcül Makineler 2018 Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.