Meg Derinlerdeki Dehşet izle | Derinlerdeki Dehşet Filmi Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
862 Görüntülenme
Meg Derinlerdeki Dehşet izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir bilimkurgu filmidir. Meg Derinlerdeki Dehşet filmi izle yönetmen koltuğunda Jon Turteltaub oturmaktadır. Başrolünde Jason Statham'ın bulunduğu yapımın oyuncu kadrosunda Bingbing Li, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao gibi isimler yer almaktadır. Hikayesini Dean Georgaris, Belle Avery ikilisinin kaleme aldığı yapımın vizyon tarihi 10 Ağustos 2018 olarak belirtilmiştir.
Fragman Rapid


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Meg Derinlerdeki Dehşet izle konusu, denizci subay Taylor yıllar önce Mariana çukurunda çıktığı görevde arkadaşlarını ölüme terk ederek ailesini, işini ve şerefini kaybetmiş bir dalgıçtır. Fakat o gün orda gördüğü köpek balığının boyutuna kimseyi inandıramamıştır. Aradan yıllar geçtikten sonra Jonas başka bir göreve çağırılır. Bu görevde eski karısı da ona eşlik edecektir. Yıllar önce gördüğü köpek balığı hala aklından çıkmayan Taylor bu göreve gitmeden önce korkuları ile yüzleşmesi gerekecektir. Zira kimsenin inanmadığı köpek balığını bu görevde yeniden görecek ve bu sefer kimseyi terk etmeyecek ve insanları kurtarmaya çalışacaktır.

  Derinlerdeki Dehşet Filmi

  Derinlerdeki dehşet filmi izle yapımı klasik köpek balığı filmlerinden bir tık ileride daha bilimkurguya yakın senaryoya sahip bir filmdir. Meg serisi 80'li yıllarda oldukça popülerdi. Özellikle köpek balığı filmlerinin patladığı dönemlerde bir alternatif olarak dev köpek balığı insanlara daha cazip gelmişti. Bu sebeple sinema tarihinin kült filmlerinden birisidir Meg filmleri.

  meg derinlerdeki dehşet

  Köpek balığı yapımlarını sevindirecek bir yapım olan Derinlerdeki Dehşet filmi özellikle oyuncu kadrosu ile gündeme gelen nadir filmlerden.

  Meg Derinlerdeki Dehşet Oyuncular

  Öncelikle filmdeki en göze çarpan isim olarak başroldeki Jason Statham dikkatleri çekiyor. Mechanic ve Hızlı ve Öfkeli filmleri ile son zamanlarda çok popüler olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelmiş bir isim olmuştur. Ayrıca Resident Evil 5: İntikam ve Transformers: Kayıp Çağ filmlerinde de yer almış bir isim olan Bingbing Li de kadroda yerini almış durumda. Sahara ve Transformers filminde yer almış kaliteli bir aktör olan Rainn Wilson'u da kadroda görüyoruz. Başrol olarak Jason Statham'ın bulunması açıkcası izleyicilerin kafasındaki film kalitesine bağlı soru işaretini ortadan kaldırmış durumda. Fakat tabiki tek bir oyuncuya bakarak filmin kaliteli olacağını söyleyemeyiz.

  Bir film için en önemli unsur yönetmenin kalitesidir. Bu filmin yönetmen koltuğunda Büyük Hazine serisi ve Sihirbazın Çırağı filmlerinin yönetmenliğini yapmış bir isim olan Jon Turteltaub oturmaktadır. Yönetmen açısındanda şanslı olduğunu düşündüğümüz yapım 10 Ağustos 2018 tarihinde vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor.

  Film yorumlarına bakılacak olursa başrol oyuncusu sebebi ile gelen olumlu yorumlar bulunuyor. Fakat daha film vizyona girmediğinden dolayı sadece varsayım olarak yorumlar yapılıyor. Kimi izleyici de bu şekilde klasik filmlerin beyazperde de artık yeri olmadığını düşünüyor. Fakat bekleyip filmin başarısını göreceğiz. Sizlerde sitemize yorum yaparak sizden sonra filmi izleyecek ziyaretçilere fikirler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Meg: Derinlerdeki Dehşet

  Resimler

  "Meg Derinlerdeki Dehşet izle | Derinlerdeki Dehşet Filmi Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.