Lost in Space 1. Sezon izle – Lost in Space 1. Sezon Tüm Bölümler
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı152 Görüntülenme
Lost in Space 1. Sezon izle dizisi 2018 yılı Netflix yapımı bir bilim kurgu dizisidir. Yönetmenliğini Neil Marshall'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Parker Posey, Toby Stephens, Molly Parker, Ignacio Serricchio, Max Jenkins gibi isimler yer almaktadır. 2018 yılında tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanan dizinin senarist kadrosunda Irwin Allen, Matt Sazama, Burk Sharpless isimleri yer almaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Lost in Space 1. sezon izle dizisi konusu, uzayda yeni bir koloni kurmak vakti artık gelmiştir. dünyaya çarpan bir meteor gezegenin atmosferini kirletmiş ve gezegen üzerinde yaşamak artık çok zor hale gelmiştir. Bunun için diğer yaşanılabilir gezegenlerde hayat kurmak için bir koloni yola çıkarlar. Fakat yol üzerinde saldırıya uğrayarak başka bir gezegene zorunlu iniş yaparlar.

  Lost in Space dizisinin ana konusu da burdan sonra başlamaktadır. Bu gezegen üzerinde zorlu hava koşullarında hayatlarını sürdürmeye çalışırken ailenin küçük oğlu kendi gemilerine saldıran uzaylı formu ile tanışır. Gemide ölürdüğü insanların aksine bu uzaylı formu aileye çok cana yakın davranmaya başlamıştır. Fakat gerçekten dost mudur yoksa düşman mıdır? Buna izledikçe karar vereceğiz.

  Lost in Space Netflix

  Biliyoruz ki Netflix ülkemizde var olmaya başladığı günden bu yana oldukça yol kat etmiş bir yapım firması. Bu dizi de Altered Carbon'un ardından bütçesi o kadar büyük olmasa bile çıkarttıkları ikinci kaliteli dizi olarak akıllarda kalacağa benziyor. Lost in Space bildiğimiz kadarıyla daha önce dizisi çekilmiş, filmi çekilmiş ve hatta değişik zamanlarda değişik şekilde işlenmiş bir konu. Fakat Netflix günümüz teknolojisi ile izlenmesi daha zevkli bir bilim kurgu filmi üretmişe benziyor.

  lost in space 1. sezon izle

  Daha önce çeşitli varyasyonları çeşitli teknolojiler ile çekilen dizinin 2018 yapımı oldukça hoş CGI efektleri ile süslenmiş olmasına karşın çok pahalı bir dizi olmadığını yer yer bizlere kalitesiz duruşu ile gösteriyor. Fakat konu olarak işleyişi gayet iyi bir dizi. Ayrıca dizinin kötü klarakteri abartılmış ve konu oldukça dramatik hale getirilmiş durumda. Lost in Space 2018 dizisine yorum yapmak isterseniz sizde aşağıdaki bölümden yorumlar yapabilirsiniz. Yaptığınız yorumlar diziyi izleyecek diğer kitle için önem arz etmektedir. Lost in Space 1. sezon izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Lost in Space 1. Sezon

  Resimler

  "Lost in Space 1. Sezon izle – Lost in Space 1. Sezon Tüm Bölümler" filmine ait 2 adet görsel bulundu.