Krypton 1. Sezon izle | Kryton 1. Sezon Tüm Bölümler Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.0 IMDB Puanı243 Görüntülenme
Krypton 1. sezon izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu ve fantastik dizidir. Krypton dizisi yönetmen koltuğunda Colm McCarthy oturmaktadır. Oyuncuları arasında Blake Ritson, Elliot Cowan, Ian McElhinney, Shaun Sipos, Paula Malcomson gibi isimlerinde bulunduğu yapım 2018 yılında yayınlanmaya başlanmıştır. IMDB puanı 8.0 gibi ortalama üzerinde bir puandır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Krypton konusu, biliyorsunuz ki Superman'in doğduğu gezegen Krypton olarak biliniyor ve hatta bu gezegene özel bir element olan Kryptonit onun güçlerini azaltarak ölümüne bile sebep olabilecek hale getiriyor. Superman'in dünyamızda olduğu sıralarda onun doğduğu gezegende dedesi daha genç yaşlarda var olmaktadır. Fakat Superman'in dünyadan silinmeye başlaması geçmişinin değiştiğine işaret olmuştur. Bunun üzerine bir bilim adamı onu ışık hızında seyahat ettirebilecek bir şey geliştirir ve Krypton gezegenine yıllar öncesine seyahat ederek Suparman'in dedesini bulur. Fakat bu gezegende karmaşa ve eşitsizlik hakimdir. Ayrıca gezegene yaklaşmakta olan kudretli bir valık burayı istila ederek kendi koleksiyonuna katmak istemektedir. İşte Suparman'i silecek olan şeyde zaman ve mekandan bağımsız olan bu varlıktır. Bu varlığı durdurup Krypton gezegenine eşitlik getirecek isim ise Superman2ın dedesidir.

  Kryton IMDB

  Krypton Dizisi 2018 yılında yayınlanmaya başlayan bir fantastik dizidir. IMDB puanı 8.0 gibi ortalamanın üzerinde kalan dizi gerek oyuncu kadrosu gerek ise senaryosu bakımından oldukça yenilikçi bir dizi olma özelliğini taşıyor. Klasik süperkahraman dizilerinin dışında kalan dizinin puanının bu derece yüksek olması dizi severlerin dikkatini çekiyor.

  krypton dizisi

  Kryton Oyuncular

  Krypton dizisi, Da Vinci's Demons dizisinde yer almış Blake Ritson ismini kadrosunda bulunduruyor. Her ne kadar Brainiac karakteri bol CGI kullanılan bir karakter olsa bile yüzünü net gözlemleyebiliyoruz. Ayrıca GoT serisinden bildiğimiz bir isim olan Ian McElhinney ismi de Krypton kadrosunda bulunuyor. Oyuncu kadrosu açısından büyük dizi projelerinin altından alnının akıyla kalkan oyuncuları kadrosuna dahil eden Krypton dizisi tüm hızı ile çekimlerine devam ediyor.

  İzleyici yorumlarına bakılacak olursa, ilk 4 bölüm açısından çok sürükleyici hikayeye sahip olduğu aşikar görülüyor. Fakat bir süper kahraman filminde süper güçleri olan kimsenin bulunmaması tuhaf karşılanmış. Unutmamak gerekiyor ki bu dizi Krypton gezegeninde geçiyor. Bu gezegende Superman normal bir insan fakat her Krypton'lu dünya ya geldiğinde super güçlere sahip birer birey oluyor. Sizlerde web sitemizde diziye yorum yaparak sizden sonra diziyi izleyecek kişilere fikirler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Krypton

  Resimler

  "Krypton 1. Sezon izle | Kryton 1. Sezon Tüm Bölümler Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.