Kızıl Serçe izle | Red Sparrow 2018 Full HD Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı286 Görüntülenme
Kızıl Serçe izle filmi 2018 yılına damga vurmuş ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Kızıl Serçe filminin yönetmen koltuğunda Francis Lawrence oturmaktadır. Başrolünde Jennifer Lawrence'ın yer aldığı yapımın oyuncu kadrosunda Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Jeremy Irons, Charlotte Rampling gibi yıldız oyuncuların yer aldığı görülüyor. Filmin IMDB puanı 6.8 ile ortalamanın biraz üstünde bulunuyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Kızıl Serçe konusu, Dominika isimli bir kadın başarılı bir Rus balerini olarak hayatını devam ettirmektedir. Fakat annesinin hastalanması onun acil para ihtiyacının doğmasına sebep olmuştur. Dominika bunu karşılayabilmek için karıştığı olaylar zinciri onu bir "serçe" olmaya zorlar. Serçeler, güzelliklerini, bedenlerini ve yeteneklerini kullanarak hedeflerini istedikleri şekilde yönlendirme becerisine sahip kişilerdir. Bunu yapabilmek için aldıkları eğitimler sonucunda ise kişilikleri silinmiş birer insana dönüşürler. Dominika ilk görevinde CIA ajanı Nate ile karşılaştığında ise iki ülkeninde gizliliğini tehlikeye atacak bir durum ortaya çıkar.

  Kızıl Serçe Sinemalar

  2018 yılının 2 Mart tarihinde vizyona girmiş olan Kızıl Serçe filmi vizyonda olduğu süre boyunca oldukça ilgi çekmiş ve fazlasıyla izleyici ile kavuşmuş bir yapımdır. Aksiyon ve gerilim içerikli yapımda toplamda 5 dakikayı aşmayacak cinsellik ve şiddet sahneleri izleyenleri pek rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmiş. Fakat film +18 olarak vizyonlarda yerini almış durumda.

  kızıl serçe

  Kızıl Serçe Filmi Oyuncuları

  Kızıl Serçe filmini başrolü daha öncesinde alaycı kuş olarak anılan isim Jennifer Lawrence olmuş durumda. Sadece Açlık Oyunları filmi değil, Anne!, Uzay Yolcuları, X-men ve Düzenbaz isimli filmlerde yer almış ve oyunculuk kalitesi açısından kendini kanıtlamış durumda bir aktör. Filmde dikkatimizi çekecek bir diğer isim ise Joel Edgerton olarak gözüküyor. Bu isim Bright, Gringo, Exodus ve Muhteşem Gastby gibi filmlerde yer almış bir hollywood yıldızıdır. Kızıl Serçe Filmi kadrosunda yer alan ve dikkat çeken bir diğer isim ise yıllarını sinema sektörüne vermiş ve kaliteli filmlerde görmeye alışık olduğumuz isim Jeremy Irons oluyor. Gördüğünüz gibi kaliteli oyuncu kadrosu ve bütçesi ile öne çıkan yapım izleyici yorumları açısından da oldukça bereketli bir vizyon süreci geçiriyor.

  Kızıl Serçe Yorumları

  Vizyonda olduğu süre boyunca gerek olumlu gerekse olumsuz bir çok yorumla karşılaşmış bir yapım olan Kızıl Serçe filmi 2018 yılına her türlü damga vuran bir aksiyon filmi olmayı başarmış durumda. Yorumlardan bazıları filmin kusursuz ve aldığı övgüyü hakeden bir yapım olduğunu savunurken bir kesim ise Lawrence2ın donuk bir rol sergilediği üzerine bir görüş sergiliyor. Cinsel öğelerin 5 dakikayı geçmediği film bazı izleyiciler tarafından ise oldukça fazlaca cinsel sahneler barındırdığı nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

  Sizlerde bir kızıl serçe filmi izleyicisi olarak film hakkındaki yorumlarınızı sitemizde belirtebilirsiniz. Bu, diğer izleyicilere filmler hakkında bilgi veren etmen olarak değerlendirilmektedir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Kızıl Serçe

  Resimler

  "Kızıl Serçe izle | Red Sparrow 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.