Keloğlan 2018 izle | Keloğlan Filmi Full HD Tek Parça Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
197 Görüntülenme
Keloğlan izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir'in bulunduğu yapımın oyuncu kadrosunda Atilla Doğukan Türkyılmaz, Yağmur Ün, Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru gibi yerli komedi filmlerinin yıldız isimleri bulunuyor. Senaryosunu Ferhat Ergün'ün kaleme aldığı film 7 Eylül 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Keloğlan 2018 izle konusu, keloğlan filmi 2018 uyarlama bir yapımdır. Bu filmde Keloğlan o çok sevdiği cankızın çağrısına uyarak ormandaki canlıları tehdit eden bir güce karşı savaşacak. Cankız ve Keloğlan biliyorsunuz ki 1980-1970 yapımı filmlerde bir araya gelmiş keloğlan masallarının uyarlaması bir filmdi. Şimdi bu filmi 2018 versiyon olarak izleyeceğiz.

  Keloğlan 2018

  Yukarıda da dediğimiz gibi Türk milletine mal olmuş bir karakter olan Keloğlan bir masal karakteridir. İlk olarak Rüştü Asyalı'nın canlandırdığı karakter çok sevilmiş çok izlenmiş ve kendine has komedi unsurlarıyla birlikte halk tarafından çok sevilmişti. Herkese saygılı davranan fakat yeri geldiğinde padişaha bile hatasını söyleyebilecek kadar açık sözlü olan bu karakter filmlerinde hep iyiliği öğütlemiştir.

  keloğlan 2018 izle

  Keloğlan 2018 Oyuncuları

  Keloğlan'ın özelliklerinden ve uyarlamasından bahsettik peki bu yıl bu filmde kimler oynuyor bir göz atalım. 6 Mantı ve Sol Şerit filmlerinde yer almış bir isim olan Atilla Doğukan Türkyılmaz'ı başrol Keloğlan rolünde görüyoruz. Medine filminden tanıdığımız ve şu anda genç kız olmuş olan Yağmur Ün ise Cankız rolünü canlandıracak. Onlara Tatlı Hayat, Şans Kapıyı Kırınca filmlerinden tanıdığımız Asuman Dabak, Veda, Ulak ve Yalancı Yarim yapımlarında yer almış bir isim olan Kaya Akkaya, Sağ Sağlim ve İşler Güçler filmlerinde yer almış bir isim olan Yakup Yavru eşlik ediyor. Oldukça kaliteli bir kadrosu olan yapımın bütçesi konusunda bilgimiz yok. Fakat görsel efektlerin kullanıldığını fragmandan anlayabiliyoruz.

  Yorumlara bakıldığında geçmişe olan bağımlılıktan dolayı filmin kötü olacağını düşünen insanların olduğunu görüyorum. Tabi ki Rüştü Asyalı ile birleşen karakteri kimse onlar gibi canlandıramaz fakat sırf bu yüzden günümüz teknolojisi ile çekilmemesi de saçma geliyor. O sebeple şans verilmeli. Umarız güzel bir film olur izlerken çok zevk alırsınız. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sonraki izleyicilerimiz tarafından okunarak fikir alınacaktır. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Keloğlan

  Resimler

  "Keloğlan 2018 izle | Keloğlan Filmi Full HD Tek Parça Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.