Kasırgada Vurgun izle | Kasırgada Vurgun – Hurricane Heist Film 2018 Seyret
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
4.9 IMDB Puanı343 Görüntülenme
Kasırgada Vurgun izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon ve gerilim filmidir. Hurricane Heist film yönetmen koltuğunda Rob Cohen yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Melissa Bolona gibi isimlerin bulunduğu yapım 1 Haziran 2018 tarihinde vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmin 103 dakika süren senaryosunu Carlos Davis, Anthony Fingleton, Scott Windhauser isimlerinin bir arada bulunduğu bir ekip kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Hurricane heist film konusu, Amerikan hazinesinden 600 milyon $ çalmak isteyen hırsızlar o gün tarihin en büyük fırtınasının o bölgeyi vuracağından habersiz görevlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Fakat bölge çoktan boşaltılmış ve bölgede sadece bir meteorolog onun denizci abisi ve bir hazine yetkilisi kalmıştır. Bu üçlü tarihin en büyük soygununa engel olmaya çalışırken tarihin en büyük kasırgasından kaçmaya ve kurtulmaya çalışacaklardır. Bir süper soygunun kasırga ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan film Hızlı ve Öfkeli filmi yapımcıları tarafından planlanmış bir yapımdır.

  Kasırgada Vurgun Filmi

  Kasırgada Vurgun yapımı o çok sevdiğimiz seri olan Fast and Frious serisinin yapımcıları tarafından düşünülüp beyaz perdeye aktarılmış bir yapımdır. Aksiyon sahnelerinin bol olduğu yapım özellikle kurgu ve aksiyon birleşimi film sevenleri yakından ilgilendirmektedir. Özellikle kasırga teması ile iç içe geçen yapımın görsel efektleri de oldukça iyi yapılmıştır ve bütçesi yüksektir. Fakat IMDB puanı 4.9'da takılı kalmış buda film için kötü bir etken oluşturmuştur.

  hurricane heist izle

  IMDB puanının bu derece düşük olması kasırga filmlerine ön yargı ile bakılması olabilir. Sonuç olarak filmi izlemeyen insanlarda filmi puanlama yetkisine sahip ve kasırga filmlerine ön yargı ile bakan kişiler tarafından yapılan yorumlar dikkate alınmamalıdır.

  Kasırgada Vurgun Oyuncuları

  Filmin başrolünde Pers Prensi, Sihirbazın Çırağı, Büyük İskender ve Titanların Öfkesi filmlerinde yer almış yetenekli bir aktör olan Toby Kebbell bulunmaktadır. Onun yanında Alacakaranlık Efsanesi ve Lost yapımlarında yer almış bir diğer tecrübeli isim olan Maggie Grace bulunuyor. Ayrıca kadroda Melissa Bolona ve Got dizisi, Harry Potter serisi, Galaksinin Koruyucuları filmi ve Robin Hood filmi gibi çok başarılı yapımlarda yer almış bir isim olan Ralph Ineson da bulunmaktadır. Bu kadar kaliteli bir kadro ile filmin başarısız olması şimdilik imkansız gibi görünüyor fakat izleyip göreceğiz.

  Filmin yorumlarına bakacak olursak daha ülkemizde vizyona girmemesine rağmen altyazılı olarak internette yayınlanmış olması izleyen kişilerin erkenden yorum yapabilmesine sebebiyet vermiş. Yorum yapan kişilerin çoğu IMDB puanı dikkate alınmadan izlenmesi gereken kaliteli bir yapım olduğunu vurgulamış. Bir kısım ise beklentiyi düşük tutarak izlediğinizde keyif alınabileceğini dile getirmiş. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek olan kişilere fikir vermek için yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Kasırgada Vurgun

  Resimler

  "Kasırgada Vurgun izle | Kasırgada Vurgun – Hurricane Heist Film 2018 Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.