Karanlık Zihinler Full izle | Karanlık Zihinler Film 2018 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı250 Görüntülenme
Karanlık Zihinler izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir bilimkurgu filmidir. Yönetmen koltuğunda Jennifer Yuh Nelson'un oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Amandla Stenberg, Mandy Moore, Gwendoline Christie, Harris Dickinson, Skylan Brooks gibi isimler yer almaktadır. Hikayesi 105 dakika süren filmin senaryosunu Chad Hodge kaleme almıştır.
Fragman Rapid OpenLoad


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Karanlık zihinler film izle konusu, milyonlarca genç insanın ölümü ile sonuçlanan bir salgından kurtulan bir kaç gencin hikayesini anlatan filmde fantastik öğeler göze çarpıyor. Kurtulan gençlerin hepsinin özel güçlerinin olmasıda buna örnek olarak gösterilebilir. Bu gençler özel yetenekleri sayesinde yetişkinlerin gençlere savaş açtığı dünyada güvenli bölgeye ulaşmaya çalışmaktadır. Güvenli bölgeye ulaşmaya çalışma çabasının artık işe yaramayacağını yavaş yavaş anlayacaklardır.

  Karanlık Zihinler Film

  Bu yapım Alexandra Bracken'in Karanlık Zihinler adlı romanından beyazperdeye uyalanmıştır. Kiabını okuyanların merakla beklediği yapım yakın zamanda vizyonlardaki yerini almış ve ç0ok sevilmişti.

  karanlık zihinler film

  Karanlık Zihinler Karakterleri

  Karanlık Zihinler filmi kitaptan uyarlanmış bir film olduğundan karakterlerin önemi ayrı oluyor. Kadrosu oldukça genç olan filmin oyuncuları arasında Amandla Stenberg, Miya Cech, Mark O'Brien ve Skylan Brooks yer almaktadır. Kadrosu oldukça genç ve dinamik olan film izleyicilere istenileni verme konusunda oldukça başarılı görünyüor.

  Film yorumlarına bakılacak olursa, kitabını okuyan kesim filmden oldukça memnun görünüyor. Fakat hikayenin ilerleyişinin bir kısmının değiştirilmesi pek hoş karşılanmadı Sizlerde fiml hakkında yorumlar yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınız filmi sizden sonra izleyecekler için fikir verecektir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Karanlık Zihinler

  Resimler

  "Karanlık Zihinler Full izle | Karanlık Zihinler Film 2018 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.