İlk Arınma Gecesi izle | İlk Arınma Gecesi 2018 Full HD Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.3 IMDB Puanı132 Görüntülenme
İlk Arınma Gecesi izle filmi 2018 yapımı bir korku gerilim filmidir. Yönetmen koltuğunda Gerard McMurray'in oturduğu The First Purge filminin oyuncu koltuğunda Y'lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Luna Lauren Vélez, Marisa Tomei gibi isimler yer almaktadır. Filmin vizyon tarihi 20 Temmuz 2018 olarak belirtilmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  İlk Arınma Gecesi izle film konusu, filmde devletin yılın 11 ayının suç oranının çok düşük olması için bir ayının bir gününde suç sınırlarını kaldırmasını anlatıyor. Psikolojik bir deney olması açısından kısıtlı bir bölgede yapılmaya başlanan bu olay devletin bu şekilde şiddet yanlısı olması ve bunu dışarıdaki kesime yansıtması sayesinde olay küçük bir bölgeden aynı bir hastalık gibi tüm ülkeye yayılıyor.

  İlk Arınma Gecesi Fragman

  Arınma Gecesi serisini biliyorsunuz çok tutulan ve sevilen bir film olmuştu. Fakat bütün bunların nasıl başladığını hiç kimse bilmiyordu. bu filmde ise bunu göreceğiz. Arınma Gecesi fikrini kimin ortaya attığını ve tüm ülkenin bu bataklığa nasıl sürüklendiğini izleyeceğiz. Filmi izlemeden önce fragmana bir göz atarak ön bilgi edinebilirsiniz.

  ilk arınma gecesi 2018

  İlk Arınma Gecesi 2018

  Arınma gecesi bütçesi ile göz doldurmasada orjinal senaryosu ile sevilen bir yapım olma özelliği taşımaktadır. Bu yapımda en önemli bir konuda oyuncu kadrosu olmuştur. Şimdi sizlere İlk arınma gecesi filminin oyuncularından bahsedelim.

  Kadroda daha önce pek film deneyimi olmayan bir isim olan Y'lan Noel, yine aynı şekilde film deneyimi olmayan Lex Scott Davis, Dexter dizisi ile tanıdığımız bir komiser olan Luna Lauren Vélez ve genelde aşk filmlerinde gördüğümüz ve Örümcek Adam Eve Dönüş filminde May hala rolünü alan Marisa Tomei bulunuyor. Gördüğünüz gibi aslında filmin kadrosu genel olarak oyunculuk deneyimi olmayan bir kaç gençten oluşuyor. Fakat dediğimiz gibi orjinal konusu ile beğenilen yapım bu seferde sevenleri tarafından sıkılmadan izlenecektir.

  İlk Arınma Gecesi filminin yorumlarına gelecek olursak, filmin 3. devam filminden sonra başa sarmasını bir eksi olarak gören kitle mevcut. Bu durum aslında 3. filmin gerilim filmi yerine daha çok aksiyona dönüşmesi nedeniyle olduğunu düşünüyoruz. Filmin serisi uzadıkça artık işlenecek gerilim öğeleri azaldığından daha çok aksiyona ve polisiyeye dönen bir film serisi görmüştük. Fakat bu sefer başa sarmaları gerilim miktarını arttıracak mı azaltacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Film hakkında yorum yapmak isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sizden sonra filmi izleyecekler için faydalı olacaktır. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  İlk Arınma Gecesi

  Resimler

  "İlk Arınma Gecesi izle | İlk Arınma Gecesi 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.