Hotel Transylvania 3 Full izle | Otel Transilvanya 3 Full HD Tek Parça
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
1 Yorum2,077 Görüntülenme
Otel Transilvanya 3 izle filmi 2018 yılı ABD yapmı bir animasyon filmidir. Yönetmen koltuğunda Samurai Jack'e yönetmenlik yapmış bir isim olan Genndy Tartakovsky oturmaktadır. Seslendiren kadrosunda Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade gibi isimlerin bulunduğu yapım 13 Temmuz 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmin senaryosu ise Robert Smigel, Michael McCullers ikilisinin kaleminden çıkmıştır.
Fragman OdNo Altyazılı


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Otel Transilvanya 3 izle konusu, vizyona girdiği günden bu yana oldukça ilgi toplayan bir animasyon filmi olan Hotel Transylvania bu sefer 3. filmi ile beyazperde de kendini gösterecek. Bu sefer bir yaz tatili olacak ve bu tatil boyunca karakterlerimizin başına gelen komik ve macera dolu olayları izleyeceğiz. Biliyoruz ki geçen filmde torun bir vampir olmuş ve herkesi mutlu etmişti. Bu sefer onunda dahil olduğu bu yapım animasyon severleri oldukça mutlu edeceğe benziyor.

  hotel transylvania 3 Fragman

  Animasyon filmleri biliyorsunuzki ülkemizde oldukça sevilen ve beğenilen film türlerinde ilk sıralarda geliyor. Bunun sebebi genç nüfus veya hayal dünyası geniş insanlarımız olabilir. Fakat son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile animasyon filmlerinde yaşanan görsel iyileşmenin bu durumu tetiklediğini düşünüyoruz. Özellikle Pixar filmleri bizleri oldukça derinden etkileyen konuları ve gerçekten izlemeye değer animasyon efektleri ile son dönemlerde kendini göstermeye başlamıştı. Bu sefer yıllar önce vizyonlarda yerini alan bir animasyon filmi olan Otel Transilvanya serisinin 3. filmi vizyonda yerini almak için hazırlanıyor. Kont Drakula'yı hiç bu kadar sevimli görmemiştik ve bu animasyon filmi karaktere olan sempatimizi geliştirmeye yetti.

  otel transilvanya 3 izle

  Otel Transilvanya 3 full izle

  Bu güzel animasyon filmi olan Otel Transilvanya 3 seslendiren kadrosunda dünyaca ünlü sevilen isimler yer alıyorlar. Bunlar arasında Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade gibi isimler bulunmaktadır. İlk 2 filmi ile gönüllerde taht kuran animasyon yapımının 3. filmi de heycanla bekleniyordu. Ayrıca animasyon kalitesi olarakta sektörde önde gelen yapımlardan biri olması bu beğeniyi tetikleyen önemli etkenlerden biri olarak görülüyor. İlk filminde kızının bir insan ile ilişki kurmasını engellemeye çalışan Drakula'nın hikayesini izlemiştik. 2. filmde ise buna engel olamamış ve torununu sevmek zorunda kalmıştı. Torununun insan mı yoksa vampir mi olacağı film konusuydu ve bunu dramatik olarak izleyicilere aktarmıştı. 3. filmde ise güzel bir aile ortamının bizi beklediği kesin. Yaz tatilini anlatan bu film artık aile içi sorunların çözüldüğü ve macera peşinde koşulduğu bir animasyon filmi olarak bizlere aktarılacak.

  Kullanıcı yorumlarına bakılırsa Samurai Jack'in yönetmeninin yönettiği yapımın başarısı birazda buna bağlanıyor gibi duruyor. Sevenleri tarafından merakla beklenen yapım hakkında kötü yorum pek göremiyorsunuz. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemiz üzerinden yaparak sizden sonra izleyecek olan kitleye bilgi verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Hotel Transylvania

  Resimler

  "Hotel Transylvania 3 Full izle | Otel Transilvanya 3 Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.