Gökdelen izle | Skyscraper Filmi (2018) Tek Parça Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3,758 Görüntülenme
Gökdelen izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Yönetmen koltuğunda Rawson Marshall Thurber'ın oturduğu yapımın başrolünde Dwayne Johnson yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Pablo Schreiber, Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller gibi isimlerin yer aldığı yapım 2018 yılı 13 Temmuz'da vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Skyscraper filminin senaryosunu yönetmenliğini de yapan isim olan Rawson Marshall Thurber kalema almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Skyscraper film konusu, eskiden FBI ajanı olan Will Ford bir görev sırasında tek bacağını kaybederek emekliye ayrılır. Daha sonrasında Gökdelen tarzı yüksek binalar için güvenlik danışmanlığı yapmaya başlayan Will Ford Çin'de inşa edilen dünyanın en yüksek gökdeleni güvenlik danışmanlığını işini alır. Bu sırada gökdelende yaşayarak etrafı inceleme fırsatı bulduğu için ailesini buraya taşır. Fakat bazı güvenlik açıklarından dolayı 95. katta başlayan yangın Will Ford'un ailesini ve kimliğini tehlikeye atmaktadır. Nedeni ise bu yangının çıkma sebebinin Will Ford'un üstüne yıkılmasıdır. Will Ford ise tecrübesini kullanarak hem ailesini kurtarmalı hemde üstündeki lekeyi temizlemelidir.

  Skyscraper Filmi

  Temmuz ayında vizyonlardaki yerini alacak yapım 2018 de vizyona çıkacak kaliteli aksiyon yapımlarından sadece birisi olacak. Başrolündeki isim aynı zamanda yapımcısı olan Dwayne Johnson ismi izleyiciye güven verse bile daha vizyona girmeyen bir film için açıklama yapmak pekte mantıklı gelmiyor. Bu sebeple sizlere oyuncu kadrosundan ayrıca filme yapılan yorumlardan bahsedeceğim.

  gökdelen izle

  Skyscraper 2018 İzle

  Gökdelen filmi oyuncuları arasında aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi olan Dwayne Johnson bulunuyor. Hızlı ve Öfkeli film serisi ile kendini ülkemizde tanıtmış bir isim olan oyuncu ayrıca bu filmin yapımcılığını üstleniyor. Sevgi Fırtınası filminde başarılı bir oyunculuk örneği sergileyen isim olan Pablo Schreiber de Gökdelen filmi kadrosunda kendine yer bulmuş durumda. Ayrıca Çığlık filmi ile ülkemizde çok tanınan bir isim haline gelmiş olan Neve Campbell'ı da filmde başrol olarak göreceğiz. Oyuncu kalitesi açısından oldukça verimli olan filmin yorumlarına geçelim.

  Skyscraper 2018 filmi daha vizyona girmeden gündemde kalmayı başarmış bir yapım. Bunu başroldeki isme borçlu olsak bile fragmanından elde ettiğimiz veriler ile filmin güzel bir aksiyon yapımı olacağını görebiliyoruz. Dwayne Johnson 2018 yılında oldukça fazla film çıkartmış ve yer aldığı yapımların hepsi ayrı yarı kaliteli ve yüksek bütçeli yapımlar olarak gözüküyor. Durum bu olunca Dwayne isminin kalitesi de artıyor tabiki. Aksiyon filmi denildiğinde akıllarda yer edinmiş yeni bir isim ve hakkını verdiğini görüyoruz. Gökdelen filmi daha vizyona girmeden izleyicilerin odağı olmuş ve olumlu yorumlar almış bir yapım. Umarız film vizyona girdiğinde de bu böyle devam eder ve daha çok Dwayne filmi izleriz.

  Film hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek olan kullanıcılarımıza fikir verebilir. Bu nedenle yorumlarınız önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Gökdelen

  Resimler

  "Gökdelen izle | Skyscraper Filmi (2018) Tek Parça Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.