Fantastik Canavarlar 2 izle | Grindelwald’ın Suçları Full Hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
192 Görüntülenme
Fantastik Canavarlar 2 izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir fantastik filmdir. Yönetmenliğini David Yates'in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller gibi isimler yer almaktadır. Senaryosunu J.K. Rowling'in yazdığı film 16 Kasım 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Fantastik Canavarlar 2 izle film konusu, ilk filmin hikayesinin üzerinden sadece aylar geçmiş olmasına rağmen Gellert Grindelwald hapisten kaçmayı başarmıştır. Daha sonrasında ise büyücülerin normal insanlardan üstün olduğunu düşünen büyücüleri kendisine destek için toplamaya başlar. Bunu durdurabilecek tek kişi Dumbledore'dur. Fakat daha önce Grindelwald'ı durdurmasına yardım eden Newt isimli öğrencisinden yeniden yardım almak zorundadır. Bu macera Newt'in ilk fimlinden tanıdığımız Tina, Queenie ve Jacob'u bir araya getirerek, giderek tehlikeli bir hal almış ve bölünmüş olan büyücülük dünyasında yen tehlikeler ile karşılaşmalarına sebep olur.

  Fantastik Canavarlar 2 Vizyon Tarihi

  Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları isimli film 16 Kasım 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Film Harry Potter serisinden öncesini anlattığı için seyirci kitlesi oldukça geniş bir yapım olduğu kesin. Ayrıca seride ölmüş olan Dumbledore'yi tekrar görecek olmak Harry Potter serisini sevenleri heycanlandırmış durumda.

  fantastik canavarlar grindelwaldın suçları izle

  Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları

  Bildiğimiz üzere J.K. Rowling'in efsane kitap serisi Harry Potter vizyona girdiği 2000'li yıllarda oldukça sevilmişti. Bu serinin bitmesi bizleri üzsede daha öncesini anlatan bir seri ile daha tanıştık. Fantastik Canavarlar filmi ilk çıktığında normal bir büyücülük filmi gibi duruyordu. Fakat serinin 2. filmi ile bunun Harry Potter serisinin yıllar öncesini anlatan bir yapım olduğunu görmüş olduk. Buda sevenleri oldukça heycanlandırmış durumda.

  Fantastik Canavarlar 2 Oyuncuları

  Bütçesi oldukça büyük olan filmin oyuncu kadrosuda yıldızlar geçidi gibi görünüyor. Eddie Redmayne, Karayip Korsanları ile gönlümüze taht kuran Johnny Depp, Sherlock Holmes filmindeki Watson karakteri ile sevilen Jude Law, Katherine Waterston ve Adalet Birliği filminde Flashı canlandıran isim Ezra Miller filmin kadrosunda bulunan isimler arasında. Kadronun kalitesine bakıldığında kötü bir film ortaya çıkmayacağından emin olabiliyorsunuz.

  İzleyici yorumlarına bakıldığında ise kadronun kalitesi ve görsel efektlerin oldukça kaliteli olması ile izleyicilerin filme doyacağı yönünde yorumlar yapılmış. Ayrıca Harry Potter serisinin devamı niteliğinde olması da izlenmesi için ayrı bir sebep gibi gözüküyor. Sizlerde film hakkındaki düşüncelerinizi sitemizde yazabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kişilere fikir vermesi açısından yorumlarınız önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Fantatik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

  Resimler

  "Fantastik Canavarlar 2 izle | Grindelwald’ın Suçları Full Hd izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.