Deception 1. Sezon izle – Deception 1. Sezon Tüm Bölümler
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı345 Görüntülenme
Deception 1. sezon izle dizisi 2018 yılında başlamış ve oldukça ilgi görmüş bir ABD polisiye dizisidir. Yönetmen koltuğunda Chris Fedak'ın oturduğu filmin kadrosunda Jack Cutmore-Scott, Ilfenesh Hadera, Lenora Crichlow gibi oyuncular yer almaktadır. Bölüm süreleri ortalama 42 dakika olan dizi sihirbazlık temasını işlemektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Deception 1. sezon konusu, Cameron Black bir sihirbazdır. Çok ünlü nir sihirbaz olan Black, çok eskiden bu yana ikiz kardeşi ile yaptığı gösterileri insanlara tek başına yapıyormuş gibi göstererek muazzam işlere imza atar. Fakat bir gün Black'ın kardeşi bir gösteri sonucu cinayetten hapse atılır.

  Cameron Black bunun sonucu olarak gösteri dünyasında kendine yer bulamaz çünkü sırları açığa çıkmıştır. Bundan daha önemlisi ise ikiz kardeşini hapisten kurtarmak ister çünkü ortada bir cinayet yoktur sadece kurulmuş bir oyun vardır. Cameron ise FBI ile birlikte çalışarak hem kardeşine yardım etmeyi hemde kendi yeteneklerini kullanarak suçluları yakalamayı hedeflemektedir.

  Deception Dizi Oyuncuları

  Dizide Jack Cutmore-Scott isimli oyuncu daha önce Dunkirk filmi ile karşımıza çıkmış tecrübeli bir aktördür. Kendisi Cameron Black başrolünü canlandırmaktadır. Bir diğer başrol oyuncusu ise Ilfenesh Hadera ismli aktördür. Sahil Güvenlik ve The Black List filmlerinde yer almış olan tecrübeli isim filmde FBI ajanını canlandırmaktadır. Daha öncesinde Black Mirror dizisinden tanıdığımız bir diğer isim ise Lenora Crichlow'dur. Bu isim dizide Cameron Black karakterinin yardımcısı rolünde yer almaktadır.

  deception 1. sezon

  Deception hakkındaki izleyici yorumlarına bakacak olursak oldukça iyi bir profil görmüş oluruz. Çok eskiden bu yana izleyiciler sihirbazlık tarzı gösterilere ve bu tarz konuya sahip olan filmlere ilgi duymuşlardır. Güzel bir senaryo ile Deception dizisi izleyiciler tarafından oldukça sevilmiş ve benimsenmiş bir hal almaya başlamıştır. IMDB puanındanda anlayabileceğimiz üzere diziyi keyifle izleyebilirsiniz. Sizlerde dizi hakkındaki yorumlarınızı sitemize bırakarak sizden sonra diziyi izleyeceklere fikir vermiş olabilirsiniz. Deception dizisi izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Deception 1. Sezon

  Resimler

  "Deception 1. Sezon izle – Deception 1. Sezon Tüm Bölümler" filmine ait 2 adet görsel bulundu.