Cumali Ceber 2 izle | Cumali Ceber 2018 Full izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
506 Görüntülenme
Cumali Ceber 2 izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Bu filmin yönetmen koltuğunda Kamil Çetin yer almaktadır. Başrolünü Halil Söyletmez'in çektiği filmin oyuncu kadrosunda Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar gibi isimler yer almaktadır. Filmin senaryosunu Özgür Akbaş, Görkem Çakın ikilisi kaleme almıştır. Vizyon tarihi ise 8 Haziran 2018 olarak belirtilmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cumali Ceber 2 konusu Büyük oğlunu evlendirme aşamasında olan Cumali Ceber dedesinin arsasında bulunan huzur evinin yıkılacağını öğrenir. Dedesi ise bu arsayı satmaktan tek bir şarla vazgeçecektir. Eskiden Cumali'ye verdiği köstekli saati geri getirmesi halinde arsa satılmayacak ve huzur evi yıkılmayacaktır. Durum böyle olunca Cumali saati arar fakat saati çoktan eniştesi almış ve Pırıl'a hediye etmiştir. Fakat cumali yollara düşüp saati bulmaya çalıştığında ise Pırıl ile karşı karşıya gelir. Ona aşık olur. Daha sonrasında ise bu durumdan kurtulmaya çalışan Cumali Ceber'in başından geçen komik olayları izleyeceğiz.

  Cumali Ceber 2 Fragman

  Haberini haftalar önce aldığımız Cumali Ceber 2 filmi daha yeni fragman yayınladı. Fragmandan anlıyoruz ki ilk filmi sanatsal olarak çok başarılı olmamasına rağmen belli bir takipçi kitlesine sahip insanlar rol alıyor diye başarılı sayılmıştı ve yerli sinema sektörüne göre iyi bir başarı elde etmişti. Gider az gelir çok olunca anladığımız kadarı ile 2. film çekmek şart olmuş ve kısa sürede fragman çıkartılmış. Önceki filme göre daha iyi bir senaryosu olduğunu düşündüğüm yapım Vine ile fenomen olan ve takipçi sayısını arttıran insanların başrolünde yer aldığı bir filmdir.

  cumali ceber 20

  Cumali Ceber 2018

  Cumali Ceber 2 oyuncuları kimlerdir? Şimdi buna bir göz atalım. Başrolünde bildiğiniz gibi Halil Söyletmez yer alıyor. Bu isim Vine ile sosyal medya fenomeni olup daha sonrasında çeşitli sosyal platformlarda yer aldı. Herhangi bir oyunculuk deneyimi bulunmuyor. Kadrosunda bulunan en iyi isim Kolpaçino, Ketenpere ve Kutsal Damacana filmlerinde yer almış olan bir isim Serkan Şengül olarak gözüküyor. Onun dışında yine Vine ile ünlü olan Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin filmde aktif olarak yer alan aktörler olarak karşımıza çıkıyor.

  Yerli sinema sektörünün zor günlere girdiği bu zamanlarda daha iyi yapımlar görmek adına kalitesiz yapımları izlememenizi tavsiye ediyoruz. Kaliteli filmler izleyebilmek için kaliteli film üreten yapımcıya para kazandırmamız gerekiyor. Malesef ülkemiz sinema sektörü bir Hollywood olmasa bile yinede kaliteli filmler yapan isimler mevcut. Bu kişilere destek vererek sizde sinema sektörüne yardımda bulunabilirsiniz. Cumali Ceber ve türevi herhangi sanalsal bir faaliyet barındırmayan filmleri tabiki izleyebilirsiniz. Fakat yazdıklarımızdan sonra keşke daha kaliteli filmler üretebilsek diyemezsiniz. Film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cumali Ceber 2

  Resimler

  "Cumali Ceber 2 izle | Cumali Ceber 2018 Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.