Cüce Dedektif Şerlok izle | Sherlock Gnomes izle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
769 Görüntülenme
Cüce Dedektif Şerlok izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir animasyon filmidir. Gnomes Sherlock filminin önetmen koltuğunda John Stevenson oturmaktadır. Seslendiren kadrosunda Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith gibi isimlerin bulunduğu yapımın 1 Haziran 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini alması bekleniyor. Ayrıca filmin senaryosunu da Kevin Cecil, Andy Riley, Ben Zazove isimlerinin içinde bulunduğu bir senarist ekibi kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cüce Dedektif Sherlock izle filmi 2018 yılı ABD yapım bir animasyon filmidir. Konusu, sevimli cüceler Cino ve Jülyet, Londra'ya ilk geldiklerinde tek düşündükleri aileleri ve arkadaşlarıyla güzel bir hayat sürmek olmuştur. Fakat Londra'da birinin bahçe cücelerini gizemli bir şekilde kaçırdığını görürler. Kaybolan cüceler nereye gitmiştir kimsenin fikri yoktur. Cino ve Jülyet'in aklına gelen ise usta dedektif Şerlok'tan yardım alarak cüceleri bulmaktır. Acaba usta dedektif cüceleri bulabilecek midir?

  Sherlock Gnomes izle

  Sherlock karakteri bildiğimiz gibi filmlere konu olmuş ve hatta yeni dönemde dizisi ve filmi rekorlar kırmış bir karakter. Problemleri çözme yeteneği ve insan üstü zekası ile bizleri büyülüyor, kendine has burnu büyüklüğü olsa bile sempatiklik kazandırıyor. İşte Sherlock Holmes karakterini bu kez animasyon olarak izleyeceğiz. Eğlenceli bir animasyon filmi olacak olan Gnomes Sherlock daha öncesinde uyarlanmış ve çocukların izlemeye doyamayacağı bir film olmuştu. Bu yeni nesil animasyonda da çocuklar ve hatta büyükler tarafından çok sevilecek bir Şerlok karakteri olduğundan emin olabilirsiniz. Bu sefer kaçırılan bahçe cücelerinin nerede olduğunu ve kim tarafından kaçırıldığını çözmeye çalışacak olan dedektifimiz çocuklar ve yetişkinler için hem heycan hemde macera içeren bir yapım olma özelliği taşıyor.

  gnomes sherlock

  Cüce Dedektif Şerlok Full izle

  Animasyon dediğimiz zaman aklımıza genelde Pixar yapmı ve kalitesi geliyor. Fakat tabiki Paramount Animation gibi dev firmalarında kaliteli işler çıkarttığını biliyoruz. Özellikle böyle kökü çok eskilere dayanan eski animasyonların yeniden uyarlanması oldukça keyifli olabiliyor. Bütçesi de oldukça yüksek olan kaliteli animasyonlar özellikle seslendirenleri tarafından belli oluyor. Bu filmin seslendiren kadrosunda Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith gibi isimler bulunuyor. Seslendiren kadrosu bile bu kadar kaliteli isimlerle dolu olan bir yapımın kalitesiz olması içten bile gözükmüyor.

  Film yorumlarına gelecek olursa, eski dönemde çocukluğunda ilk animasyonunu izleyen bir kitle bulunuyor. Bu sebeple bu filmin geleceği onları çok mutlu etmiş durumda. Özellikle animasyon severleri yakından ilgilendiren bir başka durum ise yetişkinlere de hitap eden bir senaryosu olması. Bu sebepten 7'den 70'e herkesin severek izleyebileceği bir yapım bizi bekliyor olacak. Şimdiye kadar fragmanıyla olumsuz bir yorum almamış olan Gnomes Sherlock film ile ilgili sizde sitemize yorumlarda bulunabilirsiniz. Yorumlarınız filmi sizden sonra izleyecek kişiler için önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cüce Dedektif Şerlok

  Resimler

  "Cüce Dedektif Şerlok izle | Sherlock Gnomes izle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.