Cobra Kai 1. Sezon izle | Cobra Kai 1. Sezon 1. Bölüm izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1,068 Görüntülenme
Cobra Kai izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir yapımdır. Yönetmenliğini Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg ikilisinin yaptığı Cobra Kai dizisinin oyuncu kadrosunda Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler gibi yıldız isimler yer almaktadır. Dizi 80'li yıllarda The Karate Kid filminin dizi niteliğindeki devamıdır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cobra Kai konusu, 1984 yılında ilk filmi çekilen Karate Kid filmi 1986 yılında 2. filmi ile sonlandırılmıştı. Fakat günümüzde olaydan 30 yıl sonra kötü ünvanlı Cobra Kai dojosunu yeniden açan Lawrence ile 30 yıl önce karşılaşan ve yeniden rakip olan Daniel LaRusso birbirinden aksiyonlu hikayesini izleyeceğiz. 2018 yılında Mr. Miyagi isimli akıl hocası olmadan işlerin yolunda gitmesi için çaba gösteren Daniel'i de ayrıca seyredeceğiz.

  Cobra Kai

  Biliyorsunuz ki 80'li yıllarda Karate Kid furyası hızlıca büyümüş bir çok çocuk bu filmin hevesi ile karateye başlamış ve filmden dolayı karate ekipman satışalrı vs tavan yapmıştı. Fakat hayat filmlerdeki gibi olmadığından dolayı biryerden sonra unutuldu ve kült filmler arasında yerini aldı. İşte u günden bu yana tam 30 yıl geçmişti ve Karake Kid'in kötü dojosu Cobra Kai yeniden karşımıza çıktı. Bu sefer tv ekranlarında boy gösteren yapım Youtube Red aracılığı ile dünyaya yayıldı. 2018 yılı yapımı bir dizi olan Cobra Kai oldukça ilgi çekmeyi başardı.

  cobra kai izle

  Cobra Kai Oyuncuları

  1984 yapımı filmde de yer almış isimler olan Ralph Macchio ve William Zabka'nın başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda Courtney Henggeler gibi genel olarak tv ekranlarında görmeye alışık olduğumuz isimler yer alıyorlar.

  Dizinin yorumlarına bakacak olursak çok eleştiri almış durumda. Gerek oyuncuların bedenlerinin karateci bir karakteri oynamaya müsait olmaması gerek ise yeniden Karate Kid filmindeki aynı konu ile dizinin işlenişi izleyicileri hayal kırıklığına uğratmış durumda. Kötüün hala kötü, iyi karakterinde hala iyi olması biraz can sıkıcı sonuçta. Üzerinden 30 yıl geçmiş bir senaryonun devamı aynı şekilde yazılmamalıydı diye düşünüyoruz. Sizlerde dizi hakkındaki yorumlarınızı belirtebilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kişilere bilgi vermiş olursunuz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cobra Kai

  Resimler

  "Cobra Kai 1. Sezon izle | Cobra Kai 1. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.