Cloak & Dagger 1. sezon izle | Cloak & Dagger 1. Sezon 1. Bölüm izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
767 Görüntülenme
Cloak & Dagger izle dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir bilmi kurgu dizisi olacaktır. Yönetmen koltuğunda Gina Price-Bythewood'un oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Olivia Holt, Aubrey Joseph, Andrea Roth gibi isimler yer almaktadır. Dizi bir kadın ve afro amerikalı bir erkeğin bir arada bulunduğu ilk Marvel dizisi olacaktır. 8 Haziran 2018 tarihinde yayınlanmaya başlanması beklenen yapımın her bölümü 1 saat sürmesi planlanıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cloak & Dagger Konusu birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki gencin hikayesini bizlere anlatan dizide ilk kez bir beyaz kadın ve afro amerikan erkeği bir arada göreceğiz. Bu birbirine zıt ve bir o kadar köken olarakta birbirinden farklı olan insanların içinde bulunan güçlerin birbirini çekmesi ve yanyana geldiklerinde güçlerinin çoğaldığını görmeleri dizinin ana konusu olacaktır. Güçlerinin bir araya geldiğinde çoğalması insanların bu güçleri nereden kazandığını öğrenme arayışına itecek ve birlikte maceralara atılarak güçlerinin nereden geldiğini anlamaya çalışacaklardır. Cloak and dagger ne zaman diye sorarsanız 8 Haziran 2018 tarihinde başlayacağını ve Netflix dizilerinin aksine bölüm bölüm yayınlanacağını söyleyebiliriz.

  Cloak and Dagger Kimdir?

  Bu iki genç aslında bir uyuşturucu testinden geçen ve bu test sonucunda kaçmayı başarak gençlerdir. Kaçtıktan sonra ise onlara test yaptıkları sentetik uyuşturucu bu insanların süper güce sahip olmalarını sağladı. Bu güçlerden afro amerikalı erkek olan genç karanlık güce sahip oldu. Beyaz kadın ise ışık kamalar gücüne sahip olarak siyah ve beyazı tamamladılar. Birbirlerine yaklaştıklarında çok daha güçlü olan bu iki karakter bir çok süper güçlü kahraman ekibinde yer almışlardır.

  cloak and dagger

  Cloak and Dagger Dizi

  8 Haziranda yayınlanmaya başlayacak dizinin oyuncu kadrosunda Olivia Holt ve Aubrey Joseph başrolleri paylaşıyorlar. Film geçmişleri çok olmasada bu genç isimler bu rollere en uygun çift olarak seçilip karşımıza getirilmiş durumdalar. Çizgi romanlarda oldukça fazla sevilen iki karakter olan Cloak & Dagger'ın dizisinin çıkacak olması Marvel fanlarını heycanlandırmış durumda. Özellikle sinematik evrende çok büyük başarılar elde eden Marvel artık dizi sektörünüde eline geçirmeye başlamış durumda.

  Özellikle fanları tarafından olumlu eleştiri yağmuruna tutulan dizi en çok beklenenler arasında yer almaktadır. Şimdiden kullanıcılar senarist, yönetmen ve oyuncu kadrosu gibi detayları sevmiş ve benimsemiş durumda. Dizinin bir Inhumans gibi vasat sonuçlanmasını bizde istemeyiz. Marvel bu konulardaki tecrübesini her geçen gün güçlendiriyor.

  Sizlerde dizi hakkındaki yorumlarınızı web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sizin yorumlarınız sizden sonraki izleyicilerimize fikirler verebilirler. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cloak & Dagger

  Resimler

  "Cloak & Dagger 1. sezon izle | Cloak & Dagger 1. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.