Cici Babam izle | Full HD Yerli Komedi BKM Filmi 2018
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4)
3 Yorum20,265 Görüntülenme
Cici Babam izle filmi 2018 yılında vizyona girecek olan yerli, BKM yapımı bir komedi filmidir. Yönetmenliğini Meltem Bozoflu'nun yaptığı filmin oyuncu kadrosunda yine BKM oyuncuları olan Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla ve Derya Karadaş gibi isimleri görüyoruz. Senaryosunu Sıla Çetindağ, Eray Akyamaner, Murat Kepez, Mahmut Özbey, Uğur Güvercin, Ayberk Sak gibi isimlerden oluşan bir yazar kadrosunun kaleme aldığı film 20 Nisan 2018 tarihinde sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cici Babam izle film konusu, köylerine giden 3 kardeş annelerini çok özlemiştir. Yolda daha önce görmeye alışık olmadıkları marjinal görünümlü Tanju'yu arabalarına alırlar. Otostop çekerek arabaya binen Tanju sevgilisinin yanına gittiğini ve en kısa sürede onunla evleneceğini anlatmaktadır. Bu anlatılanlar her ne kadar hoşlarına gitse de Tanju'nun sevgilisinin 3 arkadaşın annesi Melahat olduğunu anladıklarında her şey değişecektir. Özellikle Hacı isimli kardeş bunu engellemek için planlar kurup annesi ile Tanju'yu ayırmaya çalışacaktır.

  Cici Babam 2018 Yerli Filmi

  Yerli film sektörünün öncülerinden biri olan gösterilebilecek yapım firması olan BKM yeniden bir komedi filmi ile karşımıza çıkıyor. Bu güne kadar çıkarttığı kaliteli oyuncular ile kaliteli senaryolara imza atan yapım 2018 yılında da bir komedi filmi olan Cici Babam filmi ile karşımızda olacak. Oyuncularının tamamı BKM kadrosunda bulunan yapımın yönetmen kadrosunda da yine bir BKM çalışanı olan Meltem Bozoflu bulunuyor. Senaryo kadrosu oldukça geniş olan yapımın komedi filmine aç olan izleyicilere ilaç olacağı şimdiden açıkça belli oluyor.

  Ülkemiz sinema sektöründe diğer ülkelere göre oldukça geride kalmış durumda. Kaliteli oyunculuklar ve pahalı yapımlar her zaman bulunabilen şeyler değiller. BKM yapımları genelde komedi ve düşük bütçeli olsada televizyonda izlediğimiz kaliteli komedi oyuncularını bir araya getirdiği için oldukça izlenebilir durumda oluyor. Yakın zamanda kadrosuna Mahir İpek isimli oyuncuyuda katarak yollarına devam eden BKM 2018 yılı içerisinde oldukça kaliteli yapımlara imza atacağa benziyor.

  Kadrosunda Onur Buldu'nun bulunması izleyiciler tarafından mutlulukla karşılansada filmin çekiliş süresinin kısa olması ve düşük bütçeli bir yapım olması akıllarda soru işareti yaratmıyor değil. Ülkemizde her yıl yüzlerce film vizyona girmesine rağmen yılda 1-2 filmi geçmeyen kaliteli film dediğimiz olguyu yakalayamıyoruz. İzleyici kitlemizin maalesef olmadık filmlere prim vermesiyle önüne gelenin kalitesiz ve vasat film çektiği bir dönemden geçiyoruz. Özellikle internet fenomenlerinin çektiği filmler ile yaratıcılık oranının düştüğü bu günlerde sizlerden kaliteli filmlere giderek daha kaliteli yapımlar üretilmesi için katkıda bulunmanızı öneriyoruz.


  Komedi filmi severlerin beğeneceği bir yapım olan Cici Babam filmini sitemizden vizyona girdiğinde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cici Babam

  Resimler

  "Cici Babam izle | Full HD Yerli Komedi BKM Filmi 2018" filmine ait 2 adet görsel bulundu.