Cesur Savaşçılar izle – RedBad 2018 Full HD Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
169 Görüntülenme
Cesur Savaşçılar izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir macera filmidir. Yönetmen koltuğunda Roel Reiné'nin oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Gijs Naber, Jonathan Banks, Loes Haverkort, Søren Malling, Renée Soutendijk gibi yıldız oyuncular yer almaktadır. Filmin 160 dakika süren hikayesini Alex Van Galen kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cesur Savaşçılar filmi izle konusu, Milattan sonra 8. yüzyılda Avrupa 2 büyük güce ayrılmıştır. Bunlardan birisi Frizler denilen bir ırktır. Diğeri ise Franklardır. Frizler en önemli ticaret merkezlerini ellerinde bulundurmalarına karşı hala barbar bir yönetimle yönetilmektedirler. Buna karşı çıkan RedBad babasının ardından tahta geçmek bile istememektedir. Daha sonrasında Frankların saldırması durumunda onların kontrolüne geçen ülkede amcası RedBad'ı bir sala bağlayarak ölüme gönderir. Fakat RedBad viking sınırlarına kadar gider ve hayatta kalmayı başarır daha sonrasında ise geri dönerek ülkesini kurtarmaya çalışacaktır.

  Cesur Savaşçılar 2018

  Sürükleyici bir macera filmi olan Cesur Savaşçılar senaryo kalitesi ve oyuncuları ile göz doldurmaya devam ediyor. Ülkemizde daha vizyona girmesede vizyona girdiği ülkelerde oldukça sevilen yapımı sizlere ülkemizde vizyona girdikten sonra sunacağız.

  redbad izle

  Cesur Savaşçılar - RedBad

  Senaryosu oldukça kaliteli olan yapımın oyuncu kadrosunda Çatı Katı filminde yer almış bir isim olan Gijs Naber, Breakind Bad dizisi ile ünlü olan isim Jonathan Banks, Randevu filminde yer alan Loes Haverkort, Yasak Aşk ve Kahin'in Kızı filmlerinde yer alan Søren Malling ve Boy 7 filminde yer alan isim Renée Soutendijk bulunmaktadır. Oldukça kaliteli olan yapımın oyuncu kadrosuda şimdilik öyle gözüküyor.

  Fimin yorumlarına bakılırsa izleyenlerin hoşuna gitmiş bir yapım. Sevilen bir film olmuş. Macera filmi olmasının en büyük özelliği ise izleyicileri kendi içine çekebilmesinden kaynaklanıyor. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecekler için önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cesur Savaşçılar

  Resimler

  "Cesur Savaşçılar izle – RedBad 2018 Full HD Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.