Cadılar Bayramı – Halloween (2018) Full HD Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
261 Görüntülenme
Cadılar Bayramı 2018 izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir korku filmidir. Halloween 2018 izle yönetmen koltuğunda David Gordon Green bulunmaktadır. Oyuncuları arasında Nick Castle, Judy Greer, Jamie Lee Curtis, Virginia Gardner, Andi Matichak gibi isimlerin bulunduğu yapım ülkemizde vizyona 26 Ekim 2018 tarihinde girmeyi planlıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Cadılar Bayramı 2018 izle filmi konusu, günümüz korku sinemasının şablonlarının oluştuğu dönemde bir yıldız gibi parlayan Cadılar Bayramı serisi ile insanlar gerilim filmlerine bağımlı olmuşlardı diyebiliriz. Bu Halloween filmlerinin geçmişten günümüze bir çok tekrarı çekilde ve hepsindeki ortak nokta Michael Myers olmuştu. Bu yıl vizyona girecek yapımda yeniden Myers efsanesini göreceğiz.

  Halloween 2018

  Myers filmleri genel olarak kurbanı ile arasındaki kedi fare oyununu bıraktıktan sonra kurbanın uzun süren gerilim sahneleri ile öldürmesi ile ünlü bir karakter diyebiliriz. Kült haline gelmiş bu yapımlar günümüzde hala en çok izlenen filmler arasında bulunuyor.

  halloween 2018 izle

  Cadılar Bayramı 2018 Oyuncuları

  Bu yıl vizyonlarda olacak olan gerilim filmi Halloween 2018 oyuncu kadrosunda bir çok yabancı kaliteli filmde yer alan isim Nick Castle, genelde komedi filmleri ile tanıdığımız Judy Greer, Cadılar Bayramı serisinin ilk filmlerinde yer alan isim Jamie Lee Curtis, Sonsuzluk Projesi, Vedavu ve Runaways gibi yapımlarda yer alan isim Virginia Gardner ve Andi Matichak bulunmaktadır. Oyuncu kadrosu oldukça iyi olan yapımın senaryosuda bir bu kadar kaliteli gözüküyor.

  Yorumlarına bakıldığında 80'li yılların kült filmlerinin yeniden uyarlanması izleyicilerin hoşuna gitmiş durumda. Oldukça kaliteli bir gerilim yapımı materyali olan Michael Myers ile yeni bir cadılar bayramı izlemek herkesi mutlu edecektir. Sizlerde yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek kitle için önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Cadılar Bayramı

  Resimler

  "Cadılar Bayramı – Halloween (2018) Full HD Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.