Bumblebee Filmi izle | Bumblebee 2018 Full HD Seyret
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
1,477 Görüntülenme
Bumblebee filmi izle 2018 yılı ABD yapımı bir bilimkurgu filmidir. Yönetmen koltuğunda Travis Knight'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr., Rachel Crow, Pamela Adlon isimleri yer almaktadır. Flmin senaryosunu Peter Cullen, Martin Short, Jess Harnell isimlerinden oluşan bir senarist ekibi kaleme almıştır. Bumblebee 2018 yılında vizyonlarda yer alacak bir filmdir. Tam vizyon tarihi 21 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bumblebee filmi konusu, 1987 yılında Transformers'ların dünyaya gelmesinden çok önce Bumblebee isimli bir robot savaştan kaçarak dünyaya sığınır. burada bir kaplumbağa otomobili şeklini alarak uykuya geçer. 18 yaşında genç bir kız olan Charlie ise kendine bir araba edinmek istemektedir. Bu arabayı alarak babasının atölyesinde çalışır hale getirmek ister. Fakat aracı çalıştırmayı başardığı anda gözlerine inanamaz. Çünkü bu araba bir robottur. Fakat Bumblebee dünyada da kendi gezegeninde olduğu kadar tehlike altındadır. Charlie ise onu korumak için elinden geleni yapacaktır.

  Bumblebee 2018

  Transformers serisinin en sevilen karakteri olan Bumblebee kendi solo filmi ile karşımıza çıkıyor. Serinin 5. filminin ardından serinin sıfırlanması ile birlikte serinin baştan çekileceğinin haberini almıştık. Bu filminde büyük ihtimal ile dünyaya gelen ilk otobot olduğunu düşünüyoruz. Yani sadece Bumblebee'nin solo filmi olacak ve ardından diğer otobotlar dünyaya inerek yeni film serisini başlatacaklar. Tabi bu sadece bir varsayım fakat serinin sıfırlanacağı haberinden sonra solo filmin gelmesi insana bunu düşündürtüyor. Filmde daha önce pek yaşamadığımız duygusal reaksiyonları görebileceğiz. Sadece robotların savaşı dışında duygu yüklü olması beklenen yapım Transformers fanlarını heycanlandırıyor.

  bumblebee 2018

  Bumblebee Transformers

  Transformers'ın en sevilen karakterlerinden biri olan Bumblebee, Optimus Prime kadar karizmatik olmasada fazlasıyla sempatik tavırları ile izleyicilerin sevgisini kazanmıştı. Diğer serinin sıfırlanması ile yeni serinin bu solo film ile başlayacağını düşündüğümüzü dile getirmiştik. Filmin oyuncu kadrosunda ise Uzay Oyunları filmi ile beğenileri toplayan isim olan genç oyuncu Hailee Steinfeld, bir çok filmde yer almasına rağmen amerikan güreşi ile sevgimizi kazanan John Cena ve çoğunlukla animasyon filmlerinin seslendirmesini üstlenen isim Pamela Adlon bulunuyor. Oyuncu kadrosu açısından çok kaliteli bir sonuç ortaya çıkmasa bile oldukça iyi bir senaryo ile Bumblebee filmi oldukça fazla izleyici sayısına ulaşabilir.

  Film hakkında yorumlarda ise izleyiciler Bumblebee filmi bu güne kadar çıkan Transformers filmlerinden çok daha kaliteli olacak görüşünü paylaşıyorlar. Bunun nedenini ise bu güne kadar diğer filmlerde bulamadıkları duygusallığı bu filmde yakalayabileceklerini düşünmeleri gözüküyor. Ayrıca filmin gelmesini heycanla bekleyen bir fan grubuda bulunuyor. Oldukça sevilen Bumblebee karakteri hakkında sizde yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kişilere fikir vermiş olacaksınız. İyi seyirler diliyoruz.

  Diğer Adları:

  Bumblebee

  Resimler

  "Bumblebee Filmi izle | Bumblebee 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.