Black Water izle | Black Water 2018 Full HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4.6 IMDB Puanı113 Görüntülenme
Black Water izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Yönetmen koltuğunda Pasha Patriki'nin oturduğu filmin oyuncu kadorsunda Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Kris Van Damme gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin senaryosunu Tyler W. Konney, Chad Law, Richard Switzer isimlerinden oluşan bir ekip kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Black Water izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Black Water film konusu, gizli görevde olan bir ajan kendini bir anda CIA'nin en gizli hapishanesi olan kara tesis denilen bir yerde bulur. Burası bir nükleer deniz altıdır ve ajanın kendisine tuzak kuranları bulabilmek için buradan kaçması gerekmektedir. Bunun için ise ordaki bir mahkum ve bir çaylak ajandan yardım alacaktır.

  Black Water Film

  Aksiyon denildiğinde akıllara ilk gelen isimler olan 90'lı yılların unutulmaz aktörleri Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren'i kadrosunda barındıran yapım 2018 yılında damga vuran ve oldukça merakla beklenen bir aksiyon yapımı olmuş durumda. Bütçesi her ne kadar ortalama bir film ile eşdeğer olsa bile aksiyon konusunda tecrübeli isimlerin yer aldığı film fanlar ve aksiyon tutkunları tarafından oldukça merakla karşılandı.

  black water film

  Black Water 2018

  Filmin kadrosuna baktığımızda 90'lı yılların en sevilen aksiyon oyuncularının bulunduğundan söz etmiştik. Fakat kadrodaki bir kişi ünlü aktör Jean-Claude Van Damme'ın oğlu Kris Van Damme. Bu ismi daha önce Evrenin Askerleri, Suikast Oyunları ve Mahşer Treni gibi filmlerde babası ile birlikte rol alırken görmüştük. Ne gariptirki babasının olmadığı filmlerde pek rol almamış kendisi.

  Film yorumlarına bakacak olursak oyunculardan yola çıkarak filmin güzel olacağından bahsedenler olmuş. İzleyip gerçekten beğenenler olmuş fakat konusunun sığ olması ve düşük bütçeli bir yapım olmasından dolayı eleştiren izleyicilerde olmuş. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kişilere bilgi vermeniz açısından önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Black Water

  Resimler

  "Black Water izle | Black Water 2018 Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.