Bırakma Beni izle | Never Leave Me (2018) Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
132 Görüntülenme
Bırkama Beni izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir dram filmidir. Yönetmenliğini ve senaryosunu Aida Begic'in üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda Mehmet Usta, Feyyaz Duman, Carol Abboud, Nisreen Faour, Isa Demlakhi gibi isimleri görüyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bırakma Beni izle konusu, film savaşta anne ve babasını kaybeden suriyeli yetim çocukların hayatlarını nasıl geçirmeye çalıştıklarını konu edinen bir yapıt. Oldukça duygusal ve insanı sorgulatan bir hikayeye sahip.

  Bırakma Beni Filmi

  Yetim çocuklarını hayatlarını anlatan yapım bizlere onların yaşadığı şartlarda biz olsaydık ne olurdu diye sorgulatıyor. Bilet kazancının yetim vakıflarına bağışlanacak olan yapım festivalde gösterildi ve oldukça beğenildi.

  bırakma beni full izle

  Bırkama Beni Filmi Oyuncuları

  Bütçesi çok fazla olmayan yapımın kadrosunda yerli sektörde bir çok filmde yer almış isim olan Mehmet Usta, Annemi Şarkısı ve Kadın filmlerinde yer alan bir isim Feyyaz Duman ve The Valley, Cin gibi filmlerde yer alan isim Carol Abboud bulunuyor. Filmin yönetmenliğini bir çok dram filmini yöneten ve yazan ayrıca ödülleri bulunan bir isim olan Aida Begic yapıyor.

  Farkındalık yaratmak için yapılan filmler arasında yerini alan Bırakma Beni filmi oldukça kaliteli gözüküyor. Yorumlarında da yetimler ile ilgili bir çok şeyden bahsedilmiş. İnsanların hoşuna giden bu
  yapımı sitemizden full hd izleyebilirsiniz. Film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız daha sonra filmi izleyecekler için önemlidir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Bırakma Beni

  Resimler

  "Bırakma Beni izle | Never Leave Me (2018) Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.