Bende Kal Film izle | Bende Kal 2018 Yerli Komedi Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
219 Görüntülenme
Bende Kal izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Bende Kal full izle filminin yönetmen koltuğunda Utku Uçar oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Süheyl Uygur, Sadi Celil Cengiz, Ruhi Sarı, Peker Açıkalın, Hüseyin Elmalıpınar gibi isimlerin yer aldığı yapım 13 Temmuz 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmin yönetmenliğini yapan Utku Uçar senaryosunun yazımınıda üstlenmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bende Kal izle konusu, babasından kalan berber dükkanını işleterek yaşamını sürdüren Fikret traş sonrası yaptığı masaj ile belli bir üne kavuşmuştur. Bir gün kapısına gelen bir satıcı hayatını değiştirir. Kendisine bir masaj aleti satan satıcı Fikretin ünlü mafya babasını öldürmesine sebep olur. Masaj aletinden kaynaklanan bir sorundan dolayı yaşanan bu olayı ört bas etmeye çalışırken bir koltuğun içine koydukları mafya babasını yok etmeye çalışırlar. Fakat koltuk yanlışlıkla adanaya giden arabada karışmıştır. Durum böyle olunca 3 kafadar koltuğu ordan almak istemektedir. Fakat koltuk burada türbe muamelesi görmeye başlayınca bu hiçte düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

  Bende Kal Filmi

  Türk sineması hala komedi odaklı film üretimine devam ediyor. Fakat bu sefer biraz farklı. Uzun zamandır beyazperde de veya tv ekranlarında görmediğimiz bir isim olan Suheyl Uygur'u izleyeceğiz. Senaryo bakımından özgün olmayan ama işleyiş açısından belki kurtarabilecek bir yapım olan Bende Kal filmi 2018 yılı Temmuz ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2018 yılının merakla beklenen komedi filmleri arasında yerini alan yapım kadrosunda oldukça ünlü isimleri barındırıyor.

  bende kal izle

  Bende Kal Filmi 2018

  Filmin oyuncu kadrosunda çocukluğumuzda Şahane Pazar programıyla tanıdığımız bir isim olan Suheyl Uygur, Kardeş Payı ve Leyla ile Mecnun gibi dizilerde yer almış bir isim olan Sadi Celil Cengiz ve Maskeli Beşler serisi ile ünlenen Peker Açıkalın filmin kadrosunda bulunuyor. Kadro açısından komedi filmi denildiğinde akıllara gelen isimlerin bulunması hoş olmuş. Bu kadro ile yapılan filmlerin genel olarak komik olması beklentiyi yükseltebilir.

  Film hakkında yapılan yorumlara baktığımız zaman Peker Açıkalın'ın filmde bulunması hoş bir durum değil. Siyasal kişiliği nedeniyle pek sevilmeyen bir isim bile olsa komedi filmlerindeki başarılı göz ardı edilemez. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Sizin yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek olan kişilere bilgi vermektedir. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Bende Kal

  Resimler

  "Bende Kal Film izle | Bende Kal 2018 Yerli Komedi Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.