Babamın Ceketi izle | Babamın Ceketi Filmi 2018 Full HD Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
633 Görüntülenme
Babamın Ceketi izle filmi 2018 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı'nın yaptığı filmde Mert Turak, Elif Nur Kerkük, Müfit Can Saçıntı, Erkan Can, Ayşen Gruda gibi oyuncular yer almaktadır. Film 5 Ekim 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini alacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Babamın Ceketi izle filmi konusu, Aslıhan ve Ferhat yıllardır birlikte ilişkilerini sürdüren bir çifttir. Bu ilişkiyi evlenerek taçlandırmak isteyen Ferhat önce iş bulmalıdır. Bu durumdayken Aslıhan'ın babası kalp krizi geçirir ve kızına evlenmesi için baskı yapar. Ölmeden mürüvvet görmek isteyen babası için Aslıhan, Ferhat'a baskı yapar. Ferhat'ın ise bu yoldaki tek yoldaşı babasıdır. Babası oğlunu okutarak en iyi babalığı yaptığını düşünürken şimdi oğluna iş bulması için yardım edecektir.

  Babamın Ceketi Filmi

  2018 yapımı bu komedi filmi yönetmeni bakımından çok sevilen bir isimi barındırdığı için izleyiciler tarafından çok sevilen ve beklenen bir film olma özelliğini taşıyor. Mandıra Filozofu filmi ile gönüllere taht kuran Müfit Can Saçıntı isimli aktörün de yer aldığı yapım 5 Ekim 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

  babamın ceketi filmi izle

  Babamın Ceketi Oyuncuları

  Sizlere bahsettiğimiz gibi oyuncular arasında yer alan ayrıca yönetmenliğini yapan isim olan Müfit Can Saçıntı, Mucize ve Beni Böyle Sev filmlerinde yer alan isim Mert Turak, Çarşı Pazar ve Çıplak Gerçek filmlerinde yer alan isim Elif Nur Kerkük, Vizontele ve 7 Kocalı Hürmüz gibi bir çok komedi filminde yer almış bir isim olan kaliteli oyuncu Erkan Can ve filmlerini saymakla bitiremeyeceğimiz kaliteli bir yeşilçam aktörü Ayşen Gruda yer almaktadır. Oyuncu kadrosunun kalitesi filmin ne kadar güzel olacağını en baştan gözler önüne seriyor diyebiliriz.

  Film yorumlarına bakılırsa izleyicilerin büyük bir bölümü oyuncuları görerek filme ilgi duymaya başlıyor. Senaristi bir yana oyuncuları ile göz dolduran yapım hakkında yorum yapmak isterseniz web sitemizi kullanabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra film izleyecek insanlar için referans olacaktır. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Babamın Ceketi

  Resimler

  "Babamın Ceketi izle | Babamın Ceketi Filmi 2018 Full HD Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.