Ayin Filmi 2018 izle | Ayin 1080p Full HD Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı48 Görüntülenme
Ayin izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir korku filmidir. Yönetmen koltuğunda Ari Aster'in bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Ann Dowd, Milly Shapiro gibi isimler yer almaktadır. Filmin IMDB puanı 7.6 gibi yüksek bir ortalamaya sahip durumda.
Fragman Rapid


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Ayin filmi 2018 konusu, Graham ailesinin en büyük ismi Ellen öldüğünde ortaya çıkan korkutucu gerçekler ailenin kendilerine kalan bu korkutucu mirastan kurtulma çabalarıyla devam eder. Fakat dış dünyaya kapalı annelerinden daha fazla detay öğrendikçe işlerin hiçte bekledikleri gibi olay sonuçlanmayacağını anlamaya başlarlar.

  Ayin Filmi

  2018 yılı aypımı bir korku filmi olan Ayin Filmi IMDB puanı ile korku filmlerine göre ortalamanın üzerinde bir not alarak izleyicilerin dikkatlerini üstüne çekmeyi başarmış durumda.

  ayin filmi izle

  Ayin Filmi 2018

  Ayin filmi oyuncu kadrosunda Altıncı His ve Korku Gecesi filmlerinde yer almış bir oyuncu olan Toni Collette, Hayalet Gemi Vikings gibi yapımlarda yer almış bir isim olan Gabriel Byrne, Kara Gün ve Jumenji gibi filmlerde yer almış olan Alex Wolff ve filmografisi sadece Ayin ile sınırlı bir isim olan Milly Shapiro bulunuyor. Oyuncu kadrosu çok kaliteli olmamasına karşın senaryosu açısından gönülleri feth eden bir yapım olarak karşımızda göreceğiz.

  Diğer Adları:

  Ayin

  Resimler

  "Ayin Filmi 2018 izle | Ayin 1080p Full HD Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.