Ay’da İlk İnsan izle | First Man Full HD Tek Parça izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1,076 Görüntülenme
Ay'da ilk insan izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir biyografi filmidir. Yönetmenliğini Damien Chazelle'nin yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Ryan Gosling, Jon Bernthal, Claire Foy, Lukas Haas, Jason Clarke gibi ünlü yıldızlar bulunmaktadır. Vizyon tarihi 12 Ekim 2018 olarak açıklanan yapımın senaryosu Josh Singer, Nicole Perlman ikilisinin kaleminden çıktı.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Ay'da ilk insan izle film konusu, Neil Amstrong bildiğimiz üzere aya ilk ayak basan artronot olarak tarihe adını yazdırmıştır. Bu filmde Neil'in 1960'lı yıllarda hayatının nasıl devam ettiğini kaleme alan bir biyografidir. Neil Amstrong'un hayatının uzaya çıkmadan önceki 5 yılını bizlere aktaracak olan filmde Neil'i ünlü oyuncu Ryan Gosling canlandıracak.

  Aya İlk Ayak Basan Kişi Kimdir?

  Şimdi sizlere basit bir soru soruyorum. Cevabı ise zaten filmin başrolünün hayatını anlattığı kişi olan Neil Amstrong olduğunu biliyorsunuz. Bu 1965 yılında gerçekleşen ve kendisininde söylediği gibi "Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım" sözleriyle özetlenmiştir. Rusya ve ABD'nin uzay yarışlarının kızıştığı dönemde ABD'nin böyle birşey yaparak öne geçmesi aslında insanlığın kaderinin artık yer yüzünde değil uzayda olduğunun bir kanıtıydı. İşte Neil Amstrong'un attığı o adım bizi yakın gelecekte uzayda yaşamaya kadar götürecek bir zincirin ilmeklerini kırdı.

  first man izle

  Ay'da İlk İnsan Oyuncuları

  Ay'da İlk İnsan filmi barındırdığı anlamın yanı sıra oyuncu kadrosu ile de dillerden düşmeyecek gibi görünüyor. Blade Runner ve İyi Adamlar filmlerinde başrol oynamış olan Ryan Gosling bu filmde Neil Amstrong'u canlandırıyor. The Punisher yanı sıra bir çok kaliteli filmde ve dizide yer almış bir isim olan Jon Bernthal da filmdeki kadroda yerini almış durumda. Cadılar Zamanı filminde oynamış olan Claire Foy, Başlangıç ve Diriliş filmlerinde yer almış bir isim olan Lukas Haas ve Ölüm Yarışı, Halk Düşmanları gibi kaliteli filmlerde yer almış bir isim olan Jason Clarke filmin kadrosunda yerini almış durumda.

  Film hakkında yorumlara bakıldığında oyuncu kadrosu ve özellikle başrolü için izleyecek bir kitle bulunuyor. Yönetmen için izleyecek kitleyide unutmamak gerekiyor fakat en önemlisi dünyanın tarihine ismini yazdıran bir kişinin biyografisi olması insanların filmi izleyecek olmasındaki en büyük etmen olacaktır. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra filmi izleyecek olanlar için fikir verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Ay'da İlk İnsan

  Resimler

  "Ay’da İlk İnsan izle | First Man Full HD Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.