Attack on Titan 3. Sezon izle | Attack on Titan 3. Sezon 1. Bölüm izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (2)
1,624 Görüntülenme
Attack on Titan 3. sezon ne zaman çıkacak sorusuna cevap olarak size söyleyebileceğimiz Temmuz 2018'dir. Daha tam olarak günü belli olmasa bile Temmuz ayında animenin yeni sezonu yayınlanmaya başlanacaktır. Yönetmen koltuğunda tekrardan Tetsuro Araki oturmaktadır. Seslendiren kadrosu ise Keiji Fujiwara, Tomohisa Hashizume, Marina Inoue, Yui Ishikawa isimlerinden oluşmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Attack on Titan 3. sezon fragmanı yayınlandı. Bunu yukarıdan izleyebilirsiniz. Attack on Titan 3.sezon 2018 yılında tvlerde yerini alacak bir animedir. İlk iki sezonunda titanlar ile savaşan insanlar mangaya uygun olarak artık 3. sezondaki konuları tek tek yaşamaya başlayacaklar. Ayrıca bu manga yan konularından biri olan Attack on Titan: Lost Girls konusuda yakın zamanda anime olarak karşımıza olacak.

  Attack on Titan 3. Sezon

  İlk iki sezon arasında oldukça uzun bir boşluk olan anime de titanlar hakkında fazla bir bilgi edinememiştik. Aslında insanlar arasındaki konular ve titan savaşları dışında herhangi bir bilgi bulamadık. Bu sezonda ise insanlarında bazen kendi aralarındaki çatışmalarını göreceğimizden eminiz. Fakat titanlar hakkında bilgi edinmek ve nereden nasıl geldiklerini niye geldiklerini öğrenmek istediğimizde bir gerçek.

  attack on titan 3. sezon izle

  Attack on Titan 3. Sezon 1. Bölüm izle

  Anime ülkemizde çok bilinen bir konu değil. Yıllar önce mangalar ile meydana gelen bu oluşum daha sonrasnda tv dizileri ile hayatımıza adım attı. Anime izleyen kesimin az oluşu ülkemizde bir bilgisizlik doğurmuş olabilir fakat bir zamanların nesli Pokemon ve Digimon ile büyümüştü. Bu iki dizide aslında birer anime olarak geçiyordu fakat tabiki o zamanlar buun farkında değildik. Daha sonrasında bu tarz sevilen animeler ile ülkemizde yayılmaya başlandı. En çok sevilen animeler arasında bulunan Death Note ve şimdi bu animeler arasında yerini almış olan Attack on Titan oldukça bilinen animeler olmuştur.

  Bu sebeple anime hakkında yapılan yorumlar oldukça kaliteli ve güzel olduğu yönünde ama izleyicinin aklında olan soruların en başında titanların nerden geldiği bulunuyor. Bunun dışında önemli bir soru ve yorum bulunmuyor. Sizlerde anime hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek kişilere karar verme açısından önemli yorum yapmanız. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Attack on Titan 3. Sezon

  Resimler

  "Attack on Titan 3. Sezon izle | Attack on Titan 3. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.