Aile Arasında izle | Aile Arasında Filmi Seyret Full HD
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4)
5.5 IMDB Puanı2 Yorum13,147 Görüntülenme
Aile Arasında izle filmi 2017 yılı yerli yapım bir komedi filmidir. Yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar gibi yetenekli yerli oyuncular yer almaktadır. Filmin senaryosunu Gülse Birsel kaleme almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Aile arasında izle konusu, çok takıntılı bir insan olan Fikret ve vokalist olan Solmaz aynı gün yıllar süren evliliklerini bitirdikten sonra birbirleri ile karşılaşırlar. Bu sırada Solmaz'ın kızı çok zengin bir kebapçının oğlu ile evlenme kararı almıştır. Aile arasında bir isteme töreni düzenlemek isterler fakat bu tören git gide kalabalıklaşır ve tantanalı bir hava alır.

  Aile Arasında İnternete Düştü mü?

  Yerli yapım bu komedi filmi vizyona gireli yaklaşık bir yıl oldu. Vizyona girdikten sonra yeniden vizyonda gösterime giren filmin internete düşmesi tabiki doğal karşılanıyor. Kadrosu oldukça kaliteli olan bu yapım yerli komedi filmlerinin tecrübesiz ellere düştüğü bu günlerde izleyenlerin kalbine biraz su serpti diyebiliriz.

  Yerli film sektörü git gide uçurumdan aşağı yuvarlanırken buna alkış tutan bir kesim halen kalitesiz filmler yapma derdindeler. Özellikle Vine ve Youtube fenomenlerinin ortaya attığı bu akım umarız bir gün son bulur ve Türk sineması yeniden eskisi gibi kaliteli filmlere ev sahipliği yapar.

  aile arasında filmi izle

  Aile Arasında Oyuncular

  Oyuncu kalitesi açısından başarılı bulduğumuz Aile Arasında filmi bakalım kadrosunda kimleri barındırıyor?

  İlk olarak G.O.R.A ve Avrupa Yakası gibi kaliteli işlerde yer almış bir komedi oyuncusu olan Engin Günaydın'ın kadroda olduğunu belirtmek istiyoruz. Yahşi Batı, Güneşi Gördüm ve Beyzanın Kadınları filmlerinde kendini göstermiş olan Demet Evgar, 7 Kocası Hürmüz ve Avrupa Yakası gibi yapımlarda yer almış bir isim olan Gülse Birsel, Behzat Ç. ve Leyla ile Mecnun gibi dizilerde yer almış bir isim olan Fatih Artman ve yılların eskitemediği bir isim olan Yeşilçam sinemasına ömrünü vermiş kaliteli oyuncu Erdal Özyağcılar filmin kadrosunda yer almaktadır.

  Göründüğü üzere kadro açısından o kadar zengin bir komedi filmi izleyeceğiz ki şimdiden beklentiler oldukça fazlalaştı.

  Filmin yorumlarına bakacak olursak, Engin Günaydın'ın kaliteli oyunculuğu çok beğenilmiş durumda. Ayrıca kadrodaki diğer komedi oyuncularınında performansı oldukça yüksek olarak değerlendiriliyor. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra filmi izleyecek kişilere fikir vermiş olacaksınız. İyi seyirler dileriz.

  Resimler

  "Aile Arasında izle | Aile Arasında Filmi Seyret Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.