Agents of S.H.I.E.L.D. 5. Sezon izle | Agents of S.H.I.E.L.D. 5. Sezon 1. Bölüm izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı275 Görüntülenme
Shield 5. sezon dizisi 2017 yılında yayınlanmaya başlanmış bir tv dizisidir. Yönetmen koltuğunda Eric Laneuville, Kevin Tancharoen ikilisinin yer aldığı filmin kadrosunda Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, John Hannah gibi kaliteli isimler yer almaktadırlar. Dizinin 5. sezonunun finali yapılmış fakat 6. sezon 13 bölümlük onay almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Agent of Shield 5. sezon dizisi konusu, bildiğimiz gibi Shield dünyayı dünya korumaya kendini adamış bir kuruluş. 4. sezondan sonra herkesin dondurulup kaçırıldığını görmüştük. Bu sezonda ise onların bir Shield grubunun bir zaman monaliti ile geleceğe gidişini izleyeceğiz. Gelecekte ise dünya parçalanmış ve Kree adı verilen uzaylılar parçalanımş bu dünyaya hakim olmak için gelmiş ve insanları kontorlü altına alarak kolonileştirmiş olacak. Shield'ın görevi ise dünyanın bu hale gelmesine sebep olan şeyi bulup onu durdurmalı ve gelecekte dünyanın parçalanmasını engellemeliler. Shield 5. sezon sondan bir önceki sezon diyebiliriz. Çünkü 6. sezon onayı alan diziye sadece 13 bölümlük izin çıktı.

  Agent of Shield 5. sezon

  Shield bildiğiniz gibi 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Marvel evreni ile paralel geçen bir dizidir. Marvel sevenler Shield dizisine hayran kaldılar çünkü filmlerde gördükleri öğeleri tv ekranlarında bir dizide görmek onlara mutluluk verdi. Ayrıca paralel geçtiği için filmdeki Nick Fury, Maria Hill gibi karakterler dizide görme şansımız oldu. İlk sezon başarısını hiç hız kesmeden 5. sezona birden yaydılar. Bu gerçekten büyük bir başarı çünkü genelde izleyiciler dizi uzadıkça sıkılır ve bırakır. Fakat her sezon kendi içerisindeki konuları ile insanları kendine bağlamayı bildiler.

  agent of shield 5. sezon

  Agent of Shield

  Shield 5. sezon oyuncu kadrosunda yine aynı isimleri gözüyoruz. Bu güne kadar bir çok oyuncunun girip çıktığı kadroda kemikleşmiş bazı isimler bulunuyor. Bunlar Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons olarak sayabiliriz. Fakat spoiler veriyorum dikkat edin. Fitz 6. sezonda olmayabilir. Zira kendisi bu sezon son bölümünde ölmüş oluyor. Fakat zaman kayması nedeni ile uzaydaki versiyonunu bulmayı planlıyorlar. Bakalım gerçek olacak mı göreceğiz.

  Dizi hakkındaki yorumlara gelecek olursak kötü yorum yapan pek bulunmuyor. Fakat tabiki süper kahraman filmlerinden sıkılan biriyseniz bu diziyi izlememenizi tavsiye ediyoruz. Sizlerde dizi hakkındaki yorumları sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonrakiler için fikir olacaktır. İyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Agent of S.H.I.E.L.D 5. Sezon

  Resimler

  "Agents of S.H.I.E.L.D. 5. Sezon izle | Agents of S.H.I.E.L.D. 5. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.