4N1K 2 izle | 4N1K Full HD izle 2018 Yerli Filmi
8.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.4 /10 (20)
11 Yorum34,191 Görüntülenme

4N1K 2 izle filmi 2018 yılında vizyona girecek olan yerli yapım bir gençlik filmidir. Yönetmenliğini Murat Onbul'un yaptığı flmin senaryosunu Deniz Coşkun kaleme almıştır. 4N1K 2 filminin oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek gibi oldukça genç yüzler yer almaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film 2017 yılında 4N1K full izle ismiyle vizyonlara giren ve oldukça beğeni toplayan kitap uyarlaması olan yapımın devamı niteliğinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Bazı izleyiciler filmin kitap ile alakalı olmadığını ve çok farklı şeyler anlattığını dile getirse de yapımcılar bu filmi kitap uyarlaması olarak piyasaya sunmuş durumdalar. Filmin hedef kitlesi gençler olduğu için yaş ortalaması genelde 17-20 arası kişilerden oluşan bir izleyici kitlesine sahip.

  2017 yılı Türk sineması adına çok parlak bir yıl değildi malesef. Ucuz senaryolar ve oldukça basit hikayeler ile koskoca bir yılı geçirmiş durumda gözüküyoruz. 4N1K filmi full ise insanların Türk sinemasına karşı duruşu değişmesine rağmen genç kitleye hitap ettiği için oldukça fazla tutulmuştu. Sadece sinemada değil internet aramalarında da ilk sıralarda yer alan bir yapımdan bahsediyoruz.

  4N1K 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

  Filmin resmi olarak açıklanan tarihi 4 Mayıs 2018 olarak biliniyor. Vizyona girmesine ramak kaldığı bu günlerde tarihin ileri veya geri atılması planlanmıyor. Ayrıca bir gençlik dizisi olduğunu düşünürsek yazın başlangıcında hedef kitlesine daha rahat ulaşacağıda kesin. O sebeple filmin vizyon tarihinin 4 Mayıs olarak kesinleştiğini söyleyebiliriz.

  4N1K 2 Oyuncuları

  Filmin gençlik filmi olduğundan bahsetmiştik. Bu sebple oyuncuları genç veya genç gözüken kişilerden oluşuyor. Özellikle Dağ filmi, Kardeşim Benim ve Benimle Oynar mısın? gibi kaliteli filmlerde yer almış olan Gözde Mutluer başroldeki kadın oyuncu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncular arasında yer aldığı yapımlarla göze batan başka ismin olmaması insanı üzmüyor değil fakat tabiki bunlar genç insanlar olduğu için tecrübe kazanmaları için bir filmde yer almaları gerekiyor. Çoğu ise tecrübelerini 4N1K filmi ile kazanmış oyuncular olarak biliniyor.

  4N1K İzleyici Yorumları

  Bende bir izleyici olarak diğer izleyicilerin yorumlarını merak ediyor ve yeri geldiği zaman bir filmi izleyip izlemeyeceğime bunlar ile kara veriyrum. 4N1K isimli film ise izleyicileri gençlerden oluşan bir yapım olduğundan yaş olarak daha ileri insanlara saçma geldiği ve çok eleştiri aldığı bir gerçek. Özellikle ülkemizde bilim kurgudan, aksiyon yapımına kadar bir çok film türünü berbat ettiğimizde biliniyor. Gençlik filmlerinde ise bir ciddiyetsizlik bulunduğundan ileri yaşlardaki insanlar için senaryosu birşey ifade etmeyen yapımlara benziyor. Bu nedenle filmi izleyecekseniz kendi yaş kitlenize danışmanızı öneriyorum. Bir gençlik filminde olacak çoğu hissi yaşayabileceğiniz bir yapım olarak 4N1K 2 izlemenizi öneririz.

  2018 yılı 4 Mayıs tarihinde vizyonlarda yerini alacak olan 4N1K filmini sitemizden vizyona girdiği tarihten itibaren izleyebilirsiniz. Bütün izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  4N1K 2